WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH CHODOV /CZECHY/ - 30.5.2009
Sędzia - Novotný Jiří
Klasa młodzików suk – konk.7
VN1. Enigma Mo - Vake (Esko v. d. Brunnenstrasse x Alexa v. Batu)
VN2. Ajla z Kovárny u zámku (Chari z Estagílu x Fixi z Kmene Čeroký)
VN3. Airin Stříbrné doly (Shrek Stříbrné doly x Monna Hartis Bohemia)
VN4. Kres z Kmene Čeroký (Avar Bohemia Rom - Pan x Kerry z Jančího dvora)
VN5. Cody Alanex (Atila z Kočičího dvora x Uxa z Dunajova sadu)
VN6. Ynex Hartis Bohemia (Djenges Kahn v. Sante's Home x Xena Hartis Bohemia)
VN7. Sára Angel Navajo (Georg Anrebri x Gira Almett)
Klasa młodzików psów – konk.5
VN1. Quantum Piste Trophe 2002 (Esko Brunnenstrasse x Zaskia Piste Trophe)
VN2. Arko Navaro Bohemia (Jumbo di Zenevredo x Gingir z Kmene Čeroký)
VN3. Forest Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian v. Ritterberg)
VN4. Amir Ornis Bohemia (Charis Hartis Bohemia x Xera Ornis - Bohemia)
VN5. Pach Starý skaut (Indián Starý skaut x Alpy Starý skaut)
Klasa młodzieży suk – konk.4
VD1. Yuppie Enie Krásnoočko (Rando v. Team Fiemereck x Vanta Suché Lazce)
VD2. Zahara Krásnoočko (Rando v. Team Fiemereck x Deny Vl - Kar)
VD3. Kaja z Jirkova dvora (Art ze Starého plesu x Lika z Jirkova dvora)
VD4. Hexie z Písničky (Pagan z PS x Baby z Písničky)
Klasa młodzieży psów – konk.6
VD1. Rasty Brunnenstrasse (Marko v. d. Schwarzen Ach x Ussy v. Dänischen Hof)
VD2. Araay Belhedon (Donay Framato Rolau x Xaara de Grass)
VD3. Yellow Shot Krásnoočko (Rando v. Team Fiemereck x Vanta Suché Lazce)
VD4. Dax Bohemia Rom - Pan (Aris Hvězdná skála x Ester ze Zla»áku)
VD5. Brin Alanex (Orry x Uxa z Dunajova sadu)
VD6. Dacch Bohemia Rom - Pan (Aris Hvězdná skála x Ester ze Zla»áku)
Klasa juniorów suk – konk.6
VD1. Eileen Zdekra (Wilko v. Fichtenschlag x Linda Rumina Moravia)
VD2. Easy Zdekra (Wilko v. Fichtenschlag x Linda Rumina Moravia)
VD3. Dorina z Granátové zahrady (Piko Bret - Bett x Granada Květ Laryk)
VD4. Zita ze Zacpalova chovu (Avar Bohemia Rom - Pan x Jennie z PS)
VD5. Juxa z Kmene Čeroký (Avar Bohemia Rom - Pan x Kerry z Jančího dvora)
D1. Gordie z Písničky (Pagan z PS x Baby z Písničky)
Klasa juniorów psów – konk.3
VD1. Vigo od Hradu Drahotuch (Baquero a. Wattenscheid x Selma v. d. Noriswand)
VD2. Varus Krásnoočko (Zandor v. Gräfental x Dixa Voxet)
D1. Gold z Písničky (Pagan z PS x Baby z Písničky)
Klasa użytkowa suk – konk.8
V1. Naomi Hartis Bohemia V. tř., Obl. v. (Quero Hartis CS x Senta z Pampy)
V2. Yris z Milínova (Donay Framato Rolau x Senta z Milínova)
V3. Merry Damyl Junior (Vallet Framato ROlau x Jenie Damyl Junior)
V4. Monky Krásnoočko (Cero Hartis x Ok Krásnoočko)
V5. Essy z Kmene Čeroký (York Anrebri x Rona z Jirkova dvora)
SG1. Dinghy Rebel Bohemia (Xant z Jirkova dvora x Nency z Dalub Bohemia)
SG2. Arka ze Srnčího vrchu (Xac z PS x Eryka z Adaru)
G1. Brook Laperys (Conner von der Staatsmacht x Charlie Bílý trpaslík)
Klasa użytkowa psów – konk.12
V1. Artis Hartis Bohemia (Sony des Jardins du Peyrou x Merry Hartis Bohemia)
V2. Avar Bohemia Rom - Pan (Ary z Valského údolí x Ester ze Zla»áku)
V3. ®en z Jirkova dvora (Quanto Jipo - Me x Chery z Jirkova dvora)
V4. Dago Fauben (Canto di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau )
V5. Wagary ze Zla»áku (Ary z Valského údolí x Pam Hartis Bohemia)
V6. Arno z Petrova (Lary Bret - Bett x Eny z Ulčova dvora)
V7. Grax Framato Rolau (Opal Karanberg x Pethra Framato Rolau)
V8. Indy Starý skaut (Pagan z PS x Dona Bretova zahrada)
SG1. Fred z Purschova chovu (Arno z Holýkova x Egy z Purschova chovu)
SG2. Lasco od Policie ČR (Jílek z PS x Klára z PS)
SG3. Cassius Rebel Bohemia (Xant z Jirkova dvora x Nency z Dalub Bohemia)
G1. Diks z Dubového mlýna (Atila z Kočičího dvora x Armína z Dubového mlýna)
|