WYNIKI WYSTAWY W AMERANG /LG15/ - 21.06.2009
Klasa u¿ytkowa psów - Kampenhuber Franz – konk.17
V 1 Jumbo di Zenevredo (Janos Noriswand - Gilda Casa Mary)
V 2 Yoss Hühnegrab (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab)
V 3 Caruso Karlsfelder Hof (Pakros Ulmental - Queen Hause Monika)
V 4 Attila Ehrenfeste (Jumbo Zenevredo - Flair Ehrenfeste)
V 5 Caipi Schacher (Vegas Haut Mansard - Xena Schacher)
V 6 Kanto Sonnenhaus (Xaro Ulmental - Hanny Sonnenhaus)
V 7 Hill Hause Monika (Condor Steinheimer Becken - Biene Bürgerspital)
V 8 Karli Leipheimer Moor (Sid Haus Pixner - Yanka Conneforde)
V 9 Packo Klettgaublick (Metin Stadtfeld - Kendie Haus Köder)
V 10 Xandor Weinbergblick (Vito Waldwinkel - Inka Weinbergblick)
SG 1 Ivo Donauvorstadt (Uruk Schwarzen Milan - Liss Leipheimer Moor)
SG 2 Olfi Salztal-Höhe (Hutch dunklen Zwinger - Jessi Salztal-Höhe)
SG 3 Askan Castellum ad Louffi (Vito Waldwinkel - Gilda MaKeRa)
SG 4 Zerko Siegertshöhe (Ory Siegertshöhe - Milli Holzwinkel)
SG 5 El Mariachi Schaffe (Berry Haus Lohre - Allie Schaffe)
SG 6 Raico Kammberg (Aro kleinen Birke - Hera Litzauer Schleife)
SG 7 Luca Pramauerweg (Noname Trogenbach - Hera Pramauerweg)
Klasa u¿ytkowa suk - Arth Peter – konk.18
V 1 Chita Hanneß (Quantum Fiemereck - Viola Hanneß)
V 2 Gretl Aurelius (Vegas Haut Mansard - Xara Agilolfinger)
V 3 Gucci Demenhof (Sony Neudenauer Holzsteige - Lexana Murrtal)
V 4 Leyla Schwarzaugen (Quax Dänischen Hof - Zamba Noort)
V 5 Xena Amperauen (Greif Karl-May Höhle - Angie Hirschbacher Au)
V 6 Vara Mittenhauser Hof (Dux Cuatro Flores - Hanka Mittenhauser Hof)
V 7 Necke Buchecke (SchH1) (Yimmy Contra - Ussi Buchecke)
V 8 Feja Millennium (Acim Tho-Sei - Shanty Gleisdreieck)
SG 1 Vicky Weinbergblick (Zomby Kammberg - Kara Weinbergblick)
SG 2 Yuma Kammberg (Javir Talka Marda - Kira Petersbrunnen)
SG 3 Happy kleinen Schutz (Raccoon's Dshinghis - Franca kleinen Schutz)
SG 4 Gina Donauvorstadt (Sid Haus Pixner - Liss Leipheimer Moor)
SG 5 Reika Leipheimer Moor (Sid Haus Pixner - Anett Leipheimer Moor)
SG 6 Nixi Waldwinkel (Jucan Peroh - Wendy Waldwinkel)
SG 7 Dora Holzinger Au (Hektor Talka Marda - Chanel Distlgarten)
SG 8 Riccarda Kammberg (Aro kleinen Birke - Hera Litzauer Schleife)
G 1 Cora Haus Schickinger (Lasco Westfalensproß - Yagi Kalenborner Höhe)
G 2 Samba Kirchberghof (Pinoccio Kirchberghof - Mareia Kirchberghof)
Klasa juniorów psów - Kampenhuber Franz – konk.8
SG 1 Amigo Ludwigseck (Esko Gräfental - Quecke Ludwigseck)
SG 2 Quinn Schiffslache (Aerry schwarzen Troll - Mara Schiffslache)
SG 3 Pax Haus Pixner (Filiph Haus Pixner - Queen Königshöhle)
SG 4 Nash Hessenstein (Javir Talka Marda - Indira Hessenstein)
SG 5 Hank Weinbergblick (Vito Waldwinkel - Foxi Haus Pixner)
SG 6 Sirko Leipheimer Moor (Jock Leipheimer Moor - Frieda Lorenzstraße)
G 1 Aramis Siegertshöhe (Daimler Kirchberghof - Milli Holzwinkel)
G 2 Dondo Kammberg (Branko Salztalblick - Jane Kammberg)
Klasa juniorów suk - Arth Peter – konk.15
SG 1 Elexa Hanneß (Odin Holtkämper Hof - Vienchen Hanneß)
SG 2 Tiana di Casa Jose (Ober Bad-Boll - Alba Casa Jose)
SG 3 Gila Hause Kampenhuber (Idol Holtkämper Hof - Ussi Römersteig)
SG 4 Jenny Almerwald (Jumbo Zenevredo - Tania Haus Wendl)
SG 5 Mone Bürgerspital (Acky Hause Monika - Bienchen Bürgerspital)
SG 6 Gladis Urbecke (Idol Holtkämper Hof - Quennja Urbecke)
SG 7 Jana alten Schemel (Hektor Talka Marda - Emba Donauvorstadt)
SG 8 Quicky Mutzbach (Wayward-Son Jacobiner Schloß - Aischa Grenzgänger)
SG 9 Nixe Hessenstein (Javir Talka Marda - Indira Hessenstein)
SG 10 Donca Kammberg (Branko Salztalblick - Jane Kammberg)
SG 11 Luzi Lorenzstraße (Javir Talka Marda - Cosma Lorenzstraße)
SG 12 Anneliese Siegertshöhe (Daimler Kirchberghof - Milli Holzwinkel)
G 1 Jasty Donauvorstadt (Sid Haus Pixner - Elly Donauvorstadt)
G 2 Clear Kammberg (Raccoon's Daucus - Candy Haus Citty)
G 3 Donka Prielberg (Hektor Talka Marda - Zilla Prielberg)
Klasa m³odzie¿y psów - Kampenhuber Franz – konk.7
SG 1 Jalco Hause Monika (Buddy Agilolfinger - Senta Hause Monika)
SG 2 Karlos d' Ulmental (Wesley Descharo - Lea Ulmental)
SG 3 Lewis Stanglberg (Xeno Elzmündungsraum - Ruby Langenbungert)
SG 4 Bex Tiroler Unterland (Quantum Arminius - Whitney Sehera)
SG 5 Elvis Amperauen (Fasko Ulmental - Quina Amperauen)
SG 6 Mailo Hinterschloß (Godalis Tino - Kira Hinterschloß)
SG 7 Condor Hagenauer Forst (Javir Talka Marda - Xella Jura-Naab-Tal)
Klasa m³odzie¿y suk - Arth Peter – konk.11
SG 1 Josy Godalis (Solo Team Fiemereck - Godalis Quenna)
SG 2 Gucci Ascanius (Yanox Bad-Boll - Ku Haus Arlett)
SG 3 Endora Schacher (Pakros Ulmental - Ulli Aurelius)
SG 4 Lyn Urbecke (Andrjuscha Noort - Kurina Urbecke)
SG 5 Bealie Ludwigseck (Queick Ludwigseck - Ginny Gräfental)
SG 6 Cora Hagenauer Forst (Javir Talka Marda - Xella Jura-Naab-Tal)
SG 7 Chiwa Ludwigseck (Ron Ludwigseck - Zilla Gräfental)
SG 8 Candy Hagenauer Forst (Javir Talka Marda - Xella Jura-Naab-Tal)
SG 9 Calina Richtersgraben (Aik Haus Lohre - Aika Castra Regina)
G 1 Zsara Kirchberghof (Tiger Kirchberghof - Hanna Räubertochter)
G 2 Honda Grenzlager (Amon Patriot - Vanja Cap Arkona)
A 1 Catra Hagenauer Forst (Javir Talka Marda - Xella Jura-Naab-Tal)
Klasa m³odzików psów - Kampenhuber Franz – konk.1
VV 1 Quanko degli Achei (Negus Holtkämper See - Fenia Gens Pontina)
Klasa m³odzików suk - Arth Peter – konk.4
VV 1 Gucci Hanneß (Nando Gollerweiher - Viola Hanneß)
VV 2 Zala Schwarzaugen (Zamp Thermodos - Zamba Noort)
VV 3 Ultri Köriser See (Quenn Löher Weg - Gina Köriser See)
VV 4 Xindi Reichenau (Dux Cuatro Flores - Unya Reichenau)
|