WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W WILDESHAUSEN /LG4/ - 29.06.2008
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt – konk.16
V 1 Ingodds Agassi (Ghandi Arlett - Ingodds Nodessa)
V 2 Yerom Haus Salihin (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle)
V 3 Quantum Fiemereck (Rocky Haus Tepferd - Rabea Fiemereck)
V 4 Nick Holtkämper Hof (Arko Butjenter Land - Orbi Holtkämper See)
V 5 Karat's Oliver (Karat's Yoker - Snested Jackie)
V 6 Pango Burg Reichenstein (Nando Gollerweiher - Helge Burg Reichenstein)
V 7 Bruno Vierhundert Hertz (Arko Butjenter Land - Hummel Vierhundert Hertz)
V 8 Vimo Regina Pacis (Quenn Löher Weg - Atrice Regina Pacis)
V 9 Cimon Portaner (Ingodds Agassi - Uzzi Portaner)
V 10 Nesch Grafenburg (Esko Dänischen Hof - Bama Grafenburg)
V 11 Uskan Lentulo (Brazzo Lentulo - Yolly Lentulo)
V 12 Jeffrey Tönsbrock (Ilbo Holtkämper See - Bonnie Tönsbrock)
V 13 Ando Haus Schulte (Rocky Haus Tepferd - Angel Stenumer Land)
V 14 Rzasa Nordsee Sturm (Caleb Jabora - Ilse Nordsee Sturm)
V 15 Lennon Butjenter Land (Arko Butjenter Land - Zala Butjenter Land)
V 16 Ursos Preußenblut (Lauser Emkendorfer Park - Jessy Preußenblut)
Klasa u¿ytkowa suk - Wettlaufer Norbert – konk.13
V 1 Viva Hopfenhalle (Zeppo Klebinger Schloß - Chandra Arline)
V 2 Mara aus Wattenscheid (Zamp Thermodos - Piera Wattenscheid)
V 3 Adria Pendler (Maestro Osterberger-Land - Enka Klostermoor)
V 4 Vivi Regina Pacis (Quenn Löher Weg - Atrice Regina Pacis)
V 5 Petty Haus Cerba (Zamp Thermodos - Lyra Batu)
V 6 Priska Adelplatz (Pedro Agrigento - Xavannah Adelplatz)
V 7 Bonny Fuchsbachtal (Ingodds Agassi - Ronja Portaner)
V 8 Bayka Lurebi (Maffay Arminius - Duka Haus Kalbach)
V 9 Eylin Friesenblick (Esko Dänischen Hof - Janett Hirschel)
V 10 Kim Media (Quenn Löher Weg - Senta Hannoveranerhof)
Klasa juniorów psów - Babilon Wolfgang – konk.7
SG 1 Aivengo St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Dolli Holtkämper Hof)
SG 2 Prisco Klostermoor (Arko Butjenter Land - Simba Westervenn)
SG 3 Vanos Noort (Vegas Haut Mansard - Christin Noort)
SG 4 Fan Hühnegrab (Odin Holtkämper Hof - Karla Haus Acton)
SG 5 Droef Liedehof (Degen Bellanagare - Endra Liedehof)
Klasa juniorów suk - Müller Günther – konk.8
SG 1 Zambia Milewo (Arko Butjenter Land - Isa Steinway-Park)
SG 2 Kupfer Debbie (Ingodds Agassi - Leri Odessa)
SG 3 Zanora Osterberger-Land (Merlin Osterberger-Land - Quendi Osterberger-Land)
SG 4 Tramella Nokia (Quenn Löher Weg - Tonya Regina Pacis)
SG 5 Kupfer Duches (Ingodds Agassi - Leri Odessa)
Klasa m³odzie¿y psów - Babilon Wolfgang – konk.10
SG 1 Ando Römerhalde (Winner Assaut - Karla Schloß Weitmar)
SG 2 Quentinn Zomerdijkslanden (Quenn Löher Weg - Quana Zomerdijkslanden)
SG 3 Frei I de Herr Kan (Dux Cuatro Flores - Espe St.-Michaels-Berg)
SG 4 Joker Eichenplatz (Yukon Bastillie - Alisha Eichenplatz)
SG 5 Orbit Del Dido (Grando Del Dido - Anita Agua Azul)