WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2008

OKRGOWA WYSTAWA W VINODOL (SOWACJA) - 26.4.2008

SDZIA:W.Scheld (SV)
KLASA MODZIKW PSW


VN1 NANDO v. Haus Galli (Dux de Cuatro Flores – Frida v. Haus Galli)
VN2 HASAM z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Heda z Lintichu)
VN3 EDEN Adrianka (Janos v.d. Noriswand – Karla Adrianka)
VN4 Vc-Vgvlgyi UMBRO (Canses v. Suentelstein – Kuckoszeli Quinta)
VN5 LEON Qstionn (Canses v. Suentelstein – Gwendy Qstionn)
VN5 NORBO Riwal Hof (Dux de Cuatro Flores – Hanny Hartis Bohemia)

KLASA MODZIKW SUK 

VN1 Kuckoszeli LESTER (Irok v. Karanberg – Kuckoszeli Trixi)
VN2 MEXIA z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Helen z Lintichu)
VN3 EMILY Adrianka (Janos v.d. Noriswand – Karla Adrianka)
VN4 UIRA Dlh Rove (Zalo Dlh Rove – Varina Dlh Rove)
VN5 LUNA Qstionn (Canses v. Suentelstein – Gwendy Qstionn)
VN6 NEKKY z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Robbie z Lintichu)
VN7 PANDA z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Isabel z Lintichu)
VN8 HASEL Dako (Arko v. Butjenter Land – Castra Dako)
VN9 LOGGI Qstionn (Canses v. Suentelstein – Gwendy Qstionn)
VN10 OLTRA z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Ostra z Lintichu)
VN11 TORA Dlh Rove (Vento von der Hopfenhalle – Thera Dlh Rove)
VN12 FARE Haus Triplet (Newil v. Contra – Natali Avax Hof)
VN13 CHERRYL z Lintichu (Canses v. Suentelstein – Jessie z Lintichu)
VN14 LUNA Mosoczensis (Newil v. Contra – Yolly Saurus)
VN15 CINDY von Haus At-Bek (Flash Avax Hof – Paddy v. Contra)

KLASA MODZIEY PSW 

VD1 Vc-Vgvlgyi TYSON (Douglas aus Wattenscheid – Vc-Vgvlgyi Olga)
VD2 QUANTAS vom Fichtenschlag (Odin v. Holtkamper Hof – Tiana v. Fichtenschlag)
VD3 ATILA z Lintichu (Toor di Casa Nobili – Felina z Lintichu)
VD4 ARGO Zo-Land (Marko Hartis Bohemia – Cendy Rubion Hal)
D BOJAR Gem-Bal (Mambo z Pohranin Sre – Dara itavsk Dolina)
D NAC z Bity (Andy zo Striebornej Ztoky – Quinna Sch.dvor Bohemia)
D GARIUS tvar ZVJS (Mambo z Pohranin Stre – Telly Polcia – Slovakia)

KLASA MODZIEY SUK

VD1 QUINCY Perunius Bohemia (Pakros d Ulmental – Orli Hartis Bohemia)
VD2 SILA von Weber – Haus (Olympus Endrefalva – Bakfalusi Harapos Helga)
VD3 GERA Dako (Andrjuscha van Noort – Castra Dako)
VD4 JANIKA Anrebri (Kirr Hartis Bohemia – Karkulka Anrebri)
VD5 CALISTA Akia Nawa (Catar v. Fichtenschlag – Olympia Avax Hof)
VD6 FINA z Lintichu (Toor di Cassa Nobili – Mendy z Lintichu)
D FRIGA z Get-Pet (Bred Forivet – Rela z Get-Pet)
D CAXA Boxony (Hoky Va-Pe – Axa Baxony)

KLASA JUNIORW PSW 

VD1 CHRIS Astina (Excel Schreidon – Ketty v.d. Holzheimer Linde)
VD2 Schneider KAIRO (Olympus Endrefalva – Enschy v.d. Bloie)
VD3 INTER von Arlett (Flipp v. Arlett – Wonjia v. Aducht)
VD4 FAIT z Kadaskho podhrad (Excel Schreidon – Dixi z Kadaskho podhrad)
VD5 NORIS Vlady-Sal (Rio v. Ochsentor – Zaira Vlady-Sal)
VD6 FLIPP Atok (Esko v. Danischen Hof – Nanni Hartis Bohemia)
VD7 DASTY Stelos (Flash Avax Hof – Fea ze Zblat)
D INGO Balgaro (Zoran Ben-Ju – Areta Balgaro)

KLASA JUNIORW SUK

VD1 IMA z Adamovho dvora (Dux Walensdorf – Olla Sorex)
VD2 RISA z Lintichu (Marko della Valcuvia – Katja z Lintichu)
VD3 JLIE z Lintichu (Maestro v. Ostergerger-Land – Felina z Lintichu)
VD4 FOMA Atok (Esko v. Dnischen Hof – Nanni Hartis Bohemia)
VD5 Vc-Vgvlgyi NORDA (Ken v. Elzmndugsraum – Kuckoszeli Orsi)
VD6 KARNIES z Lintichu (Merlin vom Ostergerger-Land – Odett z Lintichu)
VD7 KARNIE z Lintichu (Merlin vom Ostergerger-Land – Odett z Lintichu)
VD8 FARA Atok (Esko vom Dnischen Hof – Nanni Hartis Bohemia)
VD9 REA z Lintichu (Marko della Valcuvia – Katja z Lintichu)
VD10 CAKA Dlh Rove (Ken vom Elzmundungsraum – Thalia Dlh Rove)
VD11 JOYCE v. Suentelstein (Zamp v. Thermodos – Rimini v. Suentelstein)
VD12 DINA Stelos (Flash Avax Hof – Fea ze Zblat)
D MIA Vlady-Sal (Zamb Vlady-Sal – Aira z Magovej zhrady)
D BRITA Smol Jony (Kinte v. Sickenger Moorwerk – Adela z Vojanky)
D HOSA z Praniera (Fling Extra Nameleu – Dixi z Praniera)
D NABY z Polytanu (Car pod Tehelnou Baou – Askia Garius)

KLASA UYTKOWA SUK 

V1 ALIA Koz-Mar (Dex Zlatolini – Ica Vrhovdolska)
V2 HENA z Lintichu (Indor z Lintichu – Katja z Lintichu)
V3 DAKOTA z Lintichu (Olympus Endrefalva – Olivia z Lintichu)
V4 ROXI Maserau (Ero Saurus Slovakia – Foxi Maserau)
V5 VEGA z Agru Bohemia (Attila v. d. Piste Trophe – Anita z Agru Bohemia)
V6 BETTY Biely Orgovn (Hogan Farawel – Chiva Ant-Mir)
V7 HESTA Vlady-Sal (Flipp v Arlett – Fara Vlady-Sal)
V8 FATIMA Astina (Mars Dlh Rove – Anet Radoslav)
V9 DAFFY Ahorn Hof (Dux Della Valcuvia – Baxi Qstionn)
V10 HELEN Astina (Urkan z. Turmacker – Ketty v.d. Holzheimer Linde)
V11 SUSAN z Lintichu (Catar v. Fichtenschlag – Airin z Lintichu)
VD ERSA Vlady-Sal (Zamb Vlady-Sal – Aira z Magovej zhrady)
VD VEILA Hartis Bohemia (Broocke v. Alpaland – Erika z Atarova dvora)

KLASA UYTKOWA PSW

V1 IRLO von der Holzheimer Linde (Nando vom Gollerweiher – Pira von der Holzheimer Linde)
V2 JECK di Cassa Massarelli (Nicos v. Leithawald – Iman z Lintichu)
V3 FIMO z Lintichu Urban v. Gleisenauer Schloss – Toska z Lintichu)
V4 ZORRO Dlh Rove (Pass Dlh Rove – Indy Dlh Rove)
V5 SAPEUR von Gollerweiher (Ilbo v. Holtkmper See – Moonlight v. Gollerweiher)
V6 QUARTZ Rumina Moravia (Baru v. Haus Y – Gera Hartis Bohemia)
V7 KALIF z Lintichu (Catar vom Fichtenschlag – Niketa z Lintichu)
V8 ARNYE Juglans (Gassy Dlh Rove – Aischa Falcon Crag)
VD DANGER Liqueur (Said Eqidius – Anett Liqueur)

PS Skadam podzikowanie dla Ondreja Jesenskiego za przesanie wynikw tej wystawy
Jacentus

Copyright & design by daltonptojekty2002-