WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W LORSCH /LG8/ - 10.08.2008
Klasa u¿ytkowa psów - Zygadto Karl-Heinz – konk.18
V 1 Uran Wilhelmswarte (Dux Cuatro Flores - Luci Feuermelder)
V 2 Peppino Isidora (Spudnik Dreisbachtal - Isa Isidora)
V 3 Nilo dei Verdi Colli (Ken Elzmündungsraum - Aika Verdi Colli)
V 4 Karlos Finkenschlag (Odin Holtkämper Hof - Laura Finkenschlag)
V 5 Matscho Hasenborn (Marko Valcuvia - Cessna Hasenborn)
V 6 Rico Mönchberg (Vanto Regina Pacis - Esta Mönchbräu)
V 7 Vritz de la Huche Normande (Fritz Farbenspiel - S'Xandra Huche Normande)
V 8 Bijou Freese Land (Yak Frankengold - Jonda Holtkämper See)
V 9 Hawel Hawelkaweg (Armin Agrigento - Ivett Hawelkaweg)
V 10 Bax dei Vichinghi (Nils Wildsteiger Land - Vera Vichinghi)
V 11 Filou Ducati (Bravos Steffen Haus - Bali Ducati)
V 12 Manni Hammelsbacher Hof (Yanox Bad-Boll - Hilary Hammelsbacher Hof)
V 13 Bax Aphrodite Kennel (Orbit Tronje - Sela Zomerdijkslanden)
V 14 Quantas Schanzlache (Rocco Herdersfarm - Artemis Actaeon's)
V 15 Ferrero Zahmen Wolf (Yenno Hühnegrab - Nanna Hühnegrab)
V 16 Frisco Usinger Schloß (Bac Usinger Schloß - Hellen Krautschneise)
V 17 Larus Holzheimer Linde (Fokus Holzheimer Linde - Gianna Perrolobo)
V 18 Bax Zwillingen (Yenno Hühnegrab - Daica Haus Dupont)
Klasa u¿ytkowa suk - Mai Reiger – konk.51
V 1 Anika Herdersfarm (Euro Media - Nina Herdersfarm)
V 2 Viva Hopfenhalle (Zeppo Klebinger Schloß - Chandra Arline)
V 3 Yola Malaki (Karat's Yoker - Pepsi Malaki)
V 4 Ussi Pallas Athene (Vegas Haut Mansard - Tigra Maibuchen)
V 5 Vladine des Terrils du Ch'ti (Orbit Tronje - Rony Terrils du Ch'ti)
V 6 Tinka Köttersbusch (Quenn Löher Weg - Romina Köttersbusch)
V 7 Dola Bergmannshof (Arex Panoniansee - Olympia Fürstenberg)
V 8 Giuly della Valle dei Rovi (Nando Gollerweiher - Asia Valle dei Rovi)
V 9 Necke Bad-Boll (Orbit Hühnegrab - Cesna Bad Wäldle)
V 10 Omira Noriswand (Idol Holtkämper Hof - Narusha Noriswand)
V 11 Lea Holtkämper Hof (Ilbo Holtkämper See - Fee Holtkämper Hof)
V 12 Loga Feetback (Yalk Sendling - Manta Nivalda)
V 13 Pischa Zenteiche (Hannibal Stieglerhof - Donna Zenteiche)
V 14 Ziegerkamp Arwen (Arko Butjenter Land - Ziegerkamp Tyra)
V 15 Juma Ochsentor (Pakros Ulmental - Ultri Ochsentor)
V 16 Ulme Wutachtal (Winner Assaut - Selma Wutachtal)
V 17 Xi Grafschaft Mark (Quantum Arminius - Olivia Grafschaft Mark)
V 18 Tolli Alexyrvo Hof (Emor Schimmelberg - Patou Alexyrvo Hof)
V 19 Malü degli Alburni (Mardok Valle del Lujo - Zela Alburni)
V 20 Titti di Val del Lambro (Erasmus Noort - Duffy Duk Val del Lambro)
V 21 Amira di Val del Lambro (Yanox Bad-Boll - Ughetta Casa Beggiato)
V 22 Helena Team Fiemereck (Quantum Arminius - Oduscha Team Fiemereck)
V 23 Melissa Team Fiemereck (Bravos Steffen Haus - Genta Team Fiemereck)
V 24 Austine du Normont (Erasmus Noort - Niza Normont) Sanchez T
V 25 Dassy Contra (Karat's Ulk - India Contra)
V 26 Jackie Haus Yü (Bax Luisenstraße - Gina Haus Yü)
V 27 Denzy Bisschofsheim (Dux Cuatro Flores - Tyra Bisschofsheim)
V 28 Tabea Quartier Latin (Whisky Bierstadter Hof - Sabatini Splitberg)
V 29 Xsena Angel Delight (Vico Farbenspiel - Cora Angel Delight)
V 30 Baffie Falkenau (Karat's Ulk - Zina Baronenwald)
V 31 Viktoria Leithawald (Aiko Goldenen Zweig - Karin Stift Stams)
V 32 Vendy de L'Oree de Bretagne (Nero Nöbachtal - Tanie L'Oree de Bretagne)
V 33 Vagma du Domaine de la Baita (Quentin Karanberg - Nala Grand Gout)
V 34 Angel Martinsturm (Dabo Holtkämper See - Wenita Mönchberg)
V 35 Romina Ullenburg (Stano Hasenborn - Gandi Ullenburg)
V 36 Yule Bramberg (Superioue's Zlatan - Fanta Bramberg)
V 37 Quincy Zenteiche (Arko Butjenter Land - Kelly Zenteiche)
V 38 Alma Endhus (Sony Jardins du Peyrou - Sarah Blieth)
V 39 Cheyenne Arlett (Bravos Steffen Haus - Frisbee Arlett)
V 40 Nora Elzmündungsraum (Bravos Steffen Haus - Xena Elzmündungsraum)
V 41 Daisy Dironca (Quantum Arminius - Yana Dironca)
V 42 Darling Mühlscheid (Jokero Werther-Mühle - Cindy Arlett)
V 43 Quelle Loosbroekerhaus (Quentin Karanberg - Farina Loosbroekerhaus)
V 44 Denia Haus Phenix (Natz Herdersfarm - Anais Domaine Princier)
V 45 Vera du Normont (Yasko Farbenspiel - Scarlett Normont)
V 46 Quesera Isidora (Elan Herderskring - Isa Isidora)
V 47 Aloe Clever Canin (Ywan Eulerstrasse - Andalusia Clever Canin)
V 48 Janette Wiedeck (Karat's Ulk - Dunja Wiedeck)
V 49 Cini Wiesenau (Yasko Farbenspiel - Bonnie Alsenzbrunnen)
V 50 Dina Friesenblick (Esko Dänischen Hof - Janett Hirschel)
V 51 Nea Hus Tigges (Enzo Haus Yü - Bea Schloß Querenburg)