V 1 Mexx Hauswalder Bach (Yak Frankengold - Rica Holtkämper See)
V 2 Arek Neustädter Land (Gerry Malchower Aue - Venus Merlin)
V 3 Argo (Lobo Dalevoi Zemly - Bona Nika Nolis Don)
V 4 Bojar Valtenberg (Orpheus Kräuterwiese - Abby Schmetterholz)
V 5 Dino Moritzburg (Bob Grafenburg - Wendy Moritzburg)
V 6 Zando Baruther Land (Erasmus Noort - Casa Baruther Land)
V 7 Condor Falkberg (Bob Grafenburg - Kessie Falkberg)
V 8 Rio Haus Sanro (Zidan Grabfeldgau - Joko Haus Sanro)
V 9 Kimi Waldesruh (Esto Noort - Cora Waldesruh)
V 10 Bax Honduras (Lauser Emkendorfer Park - Ronja Honduras)
Klasa u¿ytkowa suk - Goldlust Frank – konk.21
V 1 Fanny Baruther Land (Ilbo Holtkämper See - Dixi Frankengold)
V 2 Saana Hauswalder Bach (Zamp Thermodos - Palma Hauswalder Bach)
V 3 Yucca-Prima Best Gipfel (Effe Zenteiche - Mona Ukrainian Land)
V 4 Fanta Thalberger Land (Vadim Haut Mansard - Walla Thalberger Land)
V 5 Onja Drömlingsrand (Tabo Zellwaldrand - Mücke Drömlingsrand)
V 6 Paula Tal der Quellen (Uskan Lentulo - Pia Moritzburg)
V 7 Haifa Tal der Quellen (Gerry Malchower Aue - Ayke Tal der Quellen)
V 8 Aischa Wiesenring (Ilbo Holtkämper See - Ama Haus Yü)
V 9 Shiva Waberlohe (Campino Piste Trophe - Pamela Baruther Land)
V 10 Mira Karanberg (Quentin Karanberg - Yasmin Karanberg)
V 11 Onja Nozzedil (Arak Frankengold - Hella Nozzedil)
V 12 Freiya Haus Kuchnia (Arco Habichtshorst - Nelli Baruther Land)
V 13 Wittney Falkberg (Ursus Almhof - Hexe Falkberg)
V 14 Jessy Treuenbrietzener Land (Pascha Zellwaldrand - Kenzie Thalberger Land)
SG 1 Valerie Fasanerie (Rocky Argensee - Xina Fasanerie)
Klasa juniorów psów - Goldlust Frank – konk.6
SG 1 Jimmy Baruther Land (Naxos Holtkämper See - Yenti Baruther Land)
SG 2 Tino Fangschleuse (Quentin Fangschleuse - Conni Poignitzer-Land)
SG 3 Carly de la Petite Commune (Scott Agrigento - Vanda Petite Commune)
SG 4 Decimus Schenken Ländchen (Yello St.-Michaels-Berg - Unin Baruther Land)
SG 5 Italo Frankengold (Ilbo Holtkämper See - Fanny Frankengold)
SG 6 Henry Moorbeck (Tox Moorbeck - Rena Moorbeck)