WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

Wyniki wystaw 2007

WYNIKI KRAJOWEJ WYSTAWY OWCZARK紟 NIEMIECKICH W Troubelice /CZECHY/ - 02.06.2007

Klasa m這dzik闚 suk – Albin MAJSNIAR 
Wybitnie obiecuj帷e /velmi nad骹n/


1. Nina Schreidon (Excel Schreidon x Rela v. Frankengold) 
2. Olympia z Lin - Hard (Ero Saurus Slovakia x Jagi z Lintichu) 
3. Tabata z Lintichu (Nicos v. Leithawald x Mendi z Lintichu) 
4. Anja z Ag甏u Bohemia (Basko v. Deininghauser Park x Kessy z Ag甏u Bohemia) 
5. Gina z Folinku (Scott a. Agrigento x Vanta z Folinku) 
6. Cherry Moravia Star (Daymon z Lintichu x Cindy Moravia Star) 
7. Dolly Mir - Jar (Ghandi v. Arlett x Bety z Han餒ovic) 
8. Hessy Mihapa (Andrjuscha v. Noort x Besy Mihapa) 
9. Fatty z Kada瓋k嶭o podhrad (Excel Schreidon x Dixi z Kada瓋k嶭o podhrad) 
10. Zina z 奄f暟ova (Dusty v. Schloss Birkenek x Tosa z 奄f暟ova) 
11. Dona Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lejdy Gard Bohemia) 
12. Ulkana Irluka (Anri Irluka x Gabra Irluka) 

Obiecuj帷e /nad骹n/

1. Zita z 奄f暟ova (Dusty v. Schloss Birkenek x Tosa z 奄f暟ova) 
2. Hexi White Evelin (Dux White Evelin x Ester White Evelin) 
3. Dorian Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lejdy Gard Bohemia) 

Klasa m這dzik闚 ps闚 - Karel Strouhal 
Wybitnie obiecuj帷e /velmi nad骹n/


1. Hill Mihapa (Andrjuscha v. Noort x Besy Mihapa) 
2. Fait z Kada瓋k嶭o podhrad (Excel Schreidon x Dixi z Kada瓋k嶭o podhrad) 
3. Bred z Podradbuz (Dingo v. d. Tscheppaschlucht x Pegy z Podradbuz) 
4. Don Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lejdy Gard Bohemia) 
5. Dan Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lejdy Gard Bohemia) 
6. Camb Gard Bohemia (Kanes Dany Kv鮅 x Vicky Vitaxis) 
7. Uran Kuver (Salvo v. Wutachtal x Nika Kuver) 
8. Dex Panatax (Janos v. d. Noriswand x Vanta Such Lazce) 
9. Chart Such Lazce (Salvo v. Wutachtal x Tesy Such Lazce) 

Klasa m這dzie篡 suk - Albin MAJSNIAR
Bardzo dobre / velmi dobr /

1. Lauri Avax Hof V.t. (Newil v. Contra x Gulia Avax Hof) 
2. Cassy Zdekra (Quenn v. L鐬er Weg x Megy Manepo Ide嫮) 
3. Rendy od Hradu Drahotuch (Zarno v. Farbensiel x Selma v. d. Noriswand) 
4. Biggi Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lorna Hartis Bohemia) 
5. Fryga z Folinku (Ero Saurus Slovakia x Yessi z Folinku) 
6. Tina Kuver (Salvo v. Wutachtal x Nika Kuver) 

Klasa m這dzie篡 suk - Karel Strouhal 
Bardzo dobre / velmi dobr /


1. Haribal Qstionn V.t. (Olympus Endrefalva x Baxi Qstionn) 
2. Larus Avax Hof (Newil v. Contra x Gulia Avax Hof) 
3. Ingo z Lip Moravia (Pedro a. Agrigento x Gessy z Lip Moravia) 
4. Yasko Sil - Spur (Ticco z Folinku x Felizabet Irluka) 
5. Aron Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x India Vitaxis) 
6. Quinny Wolfeland (Nero Wolfeland x Mira Wolfeland) 
7. Hron Moravia Star (Indor z Lintichu x Jeany Irluka) 
8. Billy Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia x Lorna Hartis Bohemia) 

Klasa junior闚 suk - Albin MAJSNIAR
Bardzo dobre / velmi dobr /


1. Nicca Clark V.t. (Senon v. Noort x Yessy z Ji - Moch) 
2. Xaly z Ag甏u Bohemia (Pakros d' Ulmental x Kessy z Ag甏u Bohemia) 
3. Roxi Maserau (Ero Saurus Slovakia x Foxi Maserau) 
4. Priska Irluka (Aiko v. Butjenter Land x Febony Irluka) 
5. Gerra Mihapa (Hannibal v. Stieglerhof x Besy Mihapa) 
6. Query Irluka (Aiko v. Butjenter Land x Fenry Irluka) 
7. Nikky Irluka (Dax z Lip Moravia x Cilka Irluka) 

Klasa junior闚 ps闚 - Karel Strouhal
Bardzo dobre / velmi dobr /

1. Kanto Vitaxis V.t. (Pakros d' Ulmental x Warinka Vitaxis) 
2. Quirin Rumina Moravia (Baru v. Haus Y x Gera Hartis Bohemia) 
3. Keyss Vitaxis (Pakros d' Ulmental x Warinka Vitaxis) 
4. Xantos z Ag甏u Bohemia (Pakros d' Ulmental x Kessy z Ag甏u Bohemia) 
5. Gard Mirtan Bohemia (Flipp v. Arlett x Quana Hartis Bohemia) 

Dobry / dobr /

1. Dayk Girmido (Akim ern vlnka x Elis od Nat嫮ky) 

Klasa u篡tkowa suk - Albin MAJSNIAR
Doskona貫 / vborn /

1. Sara z Folinku V.t., Kraj. v., CAC (Valium v. Arminius x Betty z Hrabstv Danpi) 
2. Caira Sarandon (Dux de Cuatro Flores x Kessy z Ag甏u Bohemia) 
3. Harrya Almett (Xadro v. Bad - Boll x Roxy z Lintichu) 
4. Ginett Schreidon (Orbit v. Tronje x Jenny Dany Kv鮅) 
5. Honey Moravia Kar - Mi (Lutz v. Bad - Boll x Honey v. Bierstadter Hof) 
6. Ilka Ornis Bohemia (Apoll Hartis Bohemia x Kelly Ornis Bohemia) 
7. Baby Mir - Jar (Flipp v. Arlett x Arina z Han餒ovic) 
8. Channy Gard Bohemia (Baru v. Haus Y x Andi Schreidon) 
9. Fera Mirtan Bohemia (Torro Hartis x Quana Hartis Bohemia) 
10. Zina z 奄f暟ova (Dusty v. Schloss Birkenek x Tosa z 奄f暟ova) 
11. Fenry Irluka (Erasmus v. Noort x Irkana v. Wildsteiger Land) 
12. Hillary von Haus Iv - Re (Flash Avax Hof x Sanya Iv - Re) 
13. Irys z Ja - Va - Hof (Kameron Avax Hof x Onta z Jihomoravsk嶭o kraje) 
14. Feli Vitaxis (Merlin v. Aurelius x Wanda Vitaxis) 

Klasa u篡tkowa ps闚 - Karel STROUHAL
Doskona貫 / vborn /


1. Zorro Dombai V.t., Kraj.v., CAC (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai) 
2. Viki z Podradbuz (Urban v. Gleisengueh Schloss x Pegy z Podradbuz) 
3. Boss Mir - Jar (Flipp v. Arlett x Arina z Han餒ovic) 
4. Apolo Gard Bohemia (Quero Hartis x Andi Schreidon) 
5. Esco Vitaxis (Quantum v. Arminius x Warinka Vitaxis) 
6. Chack Schreidon (Kameron Avax Hof x Daggi Schreidon) 
7. Frodo Sinensis Bohemia (Wups v. Arminius x Aischa Sinensis Bohemia) 
8. Vik z Podradbuz (Urban v. Gleisengueh Schloss x Pegy z Podradbuz) 
9. Hobby von Haus Iv - Re (Flash Avax Hof x Sanya Iv - Re) 
10. Kaiser av Thorarinn (Wallace a. Agrigento x Orschi av Thorarinn) 
11. Olaf Ornis Bohemia (Torro Hartis x Hera Hartis Bohemia) 
12. Fabio v. d. Piste Trophe (Larus v. Batu x Lolli v. Batu) 
13. Emir Schreidon (Dux della Valcuvia x Utty Framato Rolau) 
14. Xaron v. d. Wannsee (Erasmus v. Noort x Una v. Elzmndungsraum) 

Klasa weteran闚 
Doskona貫 / vborn /


. Arleti Avax (Uri du Manoir de Sissi x Kontes Avax) 
. Gent Gece CS (Nero Dolmina x Ira z Lip) 
. Karin Hartis Bohemia (Natz v. Steigerhof x Daisy Hartis) 
. Ronya z Ag甏u (Ursus v. Batu x Sendy z Ag甏u)


ps Sk豉dam podzi瘯owanie dla Lubomira ULMANA z Czech za przes豉nie wynik闚 z tej wystawy. Dik!
Jacentus

Copyright & design by daltonptojekty2002-