WYNIKI WYSTAWY W SCHLESWIG /LG1/ - 14.01.2007\
Klasa użytkowa psów - Schweimer Hans-Peter – konk.9
V 1 Merlin Osterberger-Land (Nero Nöbachtal - Mirka Osterberger-Land)
V 2 Aldo Kronensee (Lauser Emkendorfer Park - Zambi Volkersberg)
V 3 Haweto Nufo (Quentin Karanberg - Haweto Biene) Alholt Janne,DK-8660 Skanderborg
V 4 Alderslyst Iggi Pop (Uran Moorbeck - Alderslyst Passion)
V 5 Bac Zisawinkel (Daro Anseong - Vici Zisawinkel)
Klasa użytkowa suk - Begier Hans-Jürgen – konk.15
V 1 Frenzi Phönix-See (Lauser Emkendorfer Park - Queen Phönix-See)
V 2 Rimini Suentelstein (Viktor Freiheit Westerholt - Isa Suentelstein)
V 3 Ankan E av Quantos (Lauser Emkendorfer Park - Bessy Fidelius)
V 4 Seffe Frankengold (Champ Dakota - Larissa Frankengold)
V 5 Chakira True Love (Eiko Haus Hazelda - Lee-Lou Emkendorfer Park)
V 6 Haifa Drei Birkenzwinger (Sasko Drei Birkenzwinger - Wicky Falkenau)
V 7 Uschka Suentelstein (Lauser Emkendorfer Park - Daffie Suentelstein)
V 8 Panda Osterberger-Land (Esko Dänischen Hof - Gescha Heitpark)
V 9 Pamela Ostfriesischen Thingstätte (Unix Kapellenberg - Xeny Allemania)
V 10 Kwai-san's Ferrie (Esko Dänischen Hof - Kwai-san's Ambra)
Klasa juniorów psów - Weber Bernd – konk.5
SG 1 Wox Lentulo (Tim Frankengold - Cosma Lentulo)
SG 2 Zafer Fredebach (Flipp Arlett - Vicky Klebinger Schloß)
SG 3 Xandro Tollensestrand (Quentin Karanberg - Jolly Freiheit Westerholt)
SG 4 Nico Eichenpfad (Tim Frankengold - Ursa Sarazenern)
SG 5 Bollo Skandinavika (Ron Bodelschwingher Schloss - Benita Schiffslache)
Klasa juniorów suk - Schwittek Lothar – konk.4
SG 1 Qenni Osterberger-Land (Nicos Leithawald - Uschka Osterberger-Land)
SG 2 Oxanne de Cambraferrando (Willy Aducht - Nickie Arberblick)
SG 3 Freia Schulland (Branko Salztalblick - Fanny Peroh)
SG 4 Basra Skandinavika (Ron Bodelschwingher Schloss - Benita Schiffslache)
Klasa młodzieży psów - Weber Bernd – konk.6
SG 1 Unisono Osterberger-Land (Solo Team Fiemereck - Häsel Osterberger-Land)
SG 2 Jason Zisawinkel (Hill Farbenspiel - Vici Zisawinkel)
SG 3 Oscar Gebrüder Grimm (Ilbo Holtkämper See - Kwai-san's Benita)
SG 4 Barry Fredebach (Tim Frankengold - Fee Hattorfer-Land)
SG 5 Sinclair Gollerweiher (Ilbo Holtkämper See - Moonlight Gollerweiher)
Klasa młodzieży suk - Schwittek Lothar – konk.12
SG 1 Schiwa Osterberger-Land (Pakros Ulmental - Holly Osterberger-Land)
SG 2 Djalsam's Quiff (Dux Cuatro Flores - Heilei's Queen ofSunrice)
SG 3 Cobra de Caraby (Helios Caraby - Fenke Caraby)
SG 4 Slottet's Chanell (Quantum Arminius - Alderslyst Born to be Wild)
SG 5 Racine Grenzmark (Chicco Preetzer Land - Agatha Tronje)
Klasa młodzików psów - Schweimer Hans-Peter – konk.5
VV 1 Arijel's Ulko (Haweto Nufo - Kojack Unika)
VV 2 Team Paka's Hix (Arko Butjenter Land - Team Paka's Daria)
VV 3 Attebjerg's Amigo (Zasko Wienerau - Leri Janina)
Klasa młodzików suk - Begier Hans-Jürgen – konk.
VV 1 Ebony True Love (Chicco Preetzer Land - Aischa Haus Trafalga)
VV 2 Arijel's Unni II (Haweto Nufo - Kojack Unika)
VV 3 Team Paka's Hekla (Arko Butjenter Land - Team Paka's Daria)
|