WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH
Wyniki wystaw 2007
WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W KARSTADT /LG20/ - 22.07.2007
Klasa u¿ytkowa psów - Norda Bernhard – konk.11
V 1 Naxos Holtkämper (Zamp Thermodos - Raica Holtkämper See) K
V 2 Ipps Nordlandzwinger (Ghandi Arlett - Erna Nordlandzwinger)
V 3 Nolte Messina (Orbit Tronje - Jessi Messina)
V 4 Dipp Noort (Dux Haus Kalbach - Teba Ferme Malgre L'eau)
V 5 Lyshöj's Rattata (Vantor Batu - Lyshöj's Xasca)
V 6 Remo Lentulo (Brazzo Lentulo - Aischa Lentulo)
V 7 Dito Noort (Dux Haus Kalbach - Teba Ferme Malgre L'eau)
V 8 Alf Trafalga (Dallas Burg Reichenstein - Ines Trafalga)
V 9 Praid Amagamma Shennon (Quantum Dänischen Hof - Praid Amagamma Natasha)
V 10 Xandro Tollensestrand (Quentin Karanberg - Jolly Freiheit Westerholt)
Klasa u¿ytkowa suk - Norda Bernhard – konk.28
V 1 Gina Aquamarin (Fedor Gelingenstrasse - Hanka Türkenkopf)
V 2 Frenzi Phönix-See (Lauser Emkendorfer Park - Queen Phönix-See)
V 3 Biene Valtenberg (Orpheus Kräuterwiese - Abby Schmetterholz)
V 4 Chiara Steffen Haus (Zamp Thermodos - Holly Maleiche)
V 5 Romina Piste Trophe (Attila Piste Trophe - Pam Piste Trophe)
V 6 Celin Suentelstein (Nicos Leithawald - Rimini Sentelstein)
V 7 Visa Lärchenhain (Esko Dänischen Hof - Maxima Lärchenhain)
V 8 Godalis Quenna (Quenn Löher Weg - Farina Noriswand)
V 9 Osaka Fichtenschlag (Zamp Thermodos - Yonka Fichtenschlag)
V 10 Chantal Emkendorfer Park (Aiko Goldenen Zweig - Laura Emkendorfer Park)
V 11 Quirina Bierstadter Hof (Whisky Bierstadter Hof - Feli Ochsentor)
V 12 Bibi Kirchturm (Canto Frankengold - Jara Burdenow)
V 13 Demi Santamar (Hill Farbenspiel - Nordblick's Lycka)
V 14 Puppe Messina (Hill Farbenspiel - Ilse Messina)
V 15 Uffi Team Fiemereck (Nero Nöbachtal - Genta Team Fiemereck)
V 16 Ussa Lärchenhain (Stano Hasenborn - Kana Holtkämper See)
V 17 Shakira Krummenhäger See (Henry Dunieschenke - Darka Krummenhäger See)
V 18 Olga Wasserkuppe (Karat's Ulk - Niki Wasserkuppe)
V 19 Emmi Ganzkower Schloß (Quando Sofienwald - Wera Fourniermühlenbach)
V 20 Lyager's Narsina (Erasmus Noort - Cindie Streithahn)
Klasa juniorów psów - Setzer Henning – kon.13
SG 1 Arak de la Ferme Malgre L'eau (Zamp Thermodos - Tendrina Ferme Malgre L'eau)
SG 2 Pango Burg Reichenstein (Nando Gollerweiher - Helge Burg Reichenstein)
SG 3 Ilka's Strolch (Bravos Steffen Haus - Godalis Hela)
SG 4 Yasko Uckerstrom (Idol Holtkämper Hof - Quina Uckerstrom)
SG 5 Zarden Messina (Nolte Messina - Puppe Messina)
SG 6 Carlos Roten Acker (Niklas Herdersfarm - Quendy Haus Marthold)
SG 7 Oscar Gebrüder (Ilbo Holtkämper See - Kwai-san's Benita)
SG 8 Urban Nordteich (Campino Piste Trophe - Quenzi Nordteich)
SG 9 Antilli Axel (Bravos Steffen Haus - Antilli Sindy)
SG 10 Wotan Contra (Quax Dänischen Hof - India Contra)
Klasa juniorów suk - Stiegler Joachim – konk.15
SG 1 Ronja Haus Burow (Esko Dänischen Hof - Merci Haus Burow)
SG 2 Xara Aspenhaus (Zamp Thermodos - Wenke Aspenhaus)
SG 3 Schiwa Osterberger-Land (Pakros Ulmental - Holly Osterberger-Land)
SG 4 Fixi di Casa Massarelli (Waiko Casa Massarelli - Bea Ulmental)
SG 5 Bella Team Baierblick (Jupp Haus Malle - Anna Haus an der Wern)
SG 6 Tirgram Oddyssey (Philipp neuen Hauffstraße - Tirgram Remy)
SG 7 Zenobia Messina (Nolte Messina - Puppe Messina)
SG 8 Xindi Pendler (Yak Frankengold - Charlott Butjenter Land)
SG 9 Una Klobenwalde (Zeppo Klebinger Schloß - Quini Trafalga)
SG 10 Cobra de Caraby (Helios Caraby - Wehke Caraby)
Klasa m³odzie¿y psów - Setzer Henning – konk.11
SG 1 Imex Emkendorfer Park (Ilbo Holtkämper See - Frenzi Phönix-See)
SG 2 Roy Terrae Lupiae (Zlatko Arminius - Remi Rione Antico)
SG 3 Elias Scheunentor (Ilbo Holtkämper See - Bea Scheunentor)
SG 4 Ferro Lärchenhain (Zamp Thermodos - Boogie Ochsentor)
SG 5 Verdi Heinrichplatz (Ingodds Agassi - Ghana Heinrichplatz)
SG 6 Baron Solo Rigoleto (Arko Butjenter Land - Upsi Oger Schloss)
SG 7 Baggio Messina (Marko Valcuvia - Meggi Messina)
SG 8 Aiko Friedländer Land (Thomsebo Nimbus - Quina alma mater)
SG 9 Xikos Trafalga (Tim Frankengold - Jenny Trafalga)
SG 10 Ulrich Heinrichplatz (Quenn Löher Weg - Ultri Ochsentor)
Klasa m³odzie¿y suk - Stiegler Joachim – konk.13
SG 1 Vivian Zellwaldrand (Zamp Thermodos - Melinda Niemberger Eck)
SG 2 Froya Lärchenhain (Zamp Thermodos - Boogie Ochsentor)
SG 3 Irmi Emkendorfer Park (Ilbo Holtkämper See - Frenzi Phönix-See)
SG 4 Shernaa Tikka (Ingodds Agassi - Anderma Holly)
SG 5 Rica Haus Pekrahn (Kris Haus Pekrahn - Beauty Wieland's)
SG 6 Baffi Messina (Marko Valcuvia - Meggi Messina)
SG 7 Immola Brunnenstraße (Idol Holtkämper Hof - Nala Holtkämper See)
SG 8 Whitney Bauernfreund (Merlin Osterberger-Land - Tanja Bauernfreund)
SG 9 Ultri Burdenow (Tiras Roten Feld - Lara Burdenow)
SG 10 Ghana Lärchenhain (Tor Casa Nobili - Mirka Haus Yü)
Klasa m³odzików psów - Setzer Henning – konk.4
VV 1 Luis Lübzer Eldetal (Kris Haus Pekrahn - Häsel Lübzer Eldetal)
VV 2 Attila Haus Rosenbarg (Merlin Osterberger-Land - Germany Lust)
VV 3 Jumbo Lentulo (Naxos Holtkämper See - Julchen Lentulo)
Klasa m³odzików suk - Stiegler Joachim – konk3
VV 1 Amelie Haus Rosenbarg (Merlin Osterberger-Land - Germany Lust)
VV 2 Gitti Frankengold (Ingodds Agassi - Daggi Frankengold)
VV 3 Airin Freyar (Chicco Preetzer Land - Thekla kleinen Mohr)
Copyright & design by
daltonptojekty
2002-