Wyniki wystaw 2007
|
|
|
WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W RUHMANNSFELDEN /LG15/ - 15.07.2007
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt - konk.31
V 1 Vegas du Haut Mansard (Pakros Ulmental - Rangoon Haut Mansard)
V 2 Negus vom Holtkämper See(Zamp Thermodos - Raica Holtkämper See)
V 3 Jumbo di Zenevredo (Janos Noriswand - Gilda Casa Mary)
V 4 Tex del Murnighello (Quantum Arminius - Litz Murnighello)
V 5 Wilson Schnuckenweide (Hannibal Stieglerhof - Ornella Schnuckenweide)
V 6 Nando della Valcuvia (Wallace Agrigento - Raissa Arvali) Musolino
V 7 Ritmo Arlett (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht)
V 8 Nesch Grafenburg (Esko Dänischen Hof - Bama Grafenburg)
V 9 Look Hawelkaweg (Nicos Leithawald - Wanda Haus Stoppacher)
V 10 Rombo Silberhals (Karat's Yoker - Angie Silberhals)
V 11 Karat's Fedor (Aiko Goldenen Zweig - Karat's Olly)
V 12 Mexx Aurelius (Baru Haus Yü - Jasmina Aurelius)
V 13 Lasso Rieser Perle (Orbit Hühnegrab - Enschy Leinder Land)
V 14 Demon Goccia D'Oro (Karat's Yoker - Hellen Goccia D'Oro)
V 15 Condor Steinheimer Becken (Larus Batu - Hesel Okeler-Brake)
V 16 Vimo de Parilly (Quentin Karanberg - Talia Parilly) Cabassut
V 17 Namber dell Ambra Selvaggia (Allan Ambra Selvaggia - Genny Ambra Selvaggia)
V 18 Karly di Casa Mary (Sarko Casa Mary - Moira Casa Mary)
V 19 Acky Hause Monika (Aiko Goldenen Zweig - Senta Hause Monika)
V 20 Viki z Podradbuzi (Urban Gleisenauer Schloß - Pegy Podradbuzi)
Klasa u¿ytkowa suk - Meyer Reinhardt - konk.12
V 1 Romina Piste Trophe (Attila Piste Trophe - Pam Piste Trophe)
V 2 Ulli Aurelius (Nero Nöbachtal - Prisca Lagorai)
V 3 Loga Feetback (Yalk Sendling - Manta Nivalda)
V 4 Pezi Schloss Runding (Janos Noriswand - Ledi Schloss Runding)
V 5 Uriane de la Plaine des Epis d'Or (Rico Domaine du Parc - Pamela Plaine des Epis d'Or)
V 6 Elva Buchecke (Euro Media - Arka Buchecke)
V 7 Hira dell Ambra Selvaggia (Til Lechtal - Genny Ambra Selvaggia)
V 8 Tosca Urdorf (Janos Noriswand - Kora Urdorf)
V 9 Roxi Maserau (Ero Saurus Slovakia - Foxi Maserau)
V 10 Anny Burg Haidstein (Timo Jahnhöhe - Kerrie Burg Haidstein)
Klasa juniorów psów - Meyer Reinhardt - konk.14
SG 1 Sam Grafenburg (Karat's Yoker - Bama Grafenburg)
SG 2 Wallace Holtkämper See (Idol Holtkämper Hof - Roma Holtkämper See)
SG 3 Yoss Hühnegrab (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab)
SG 4 Yappo Tronje (Quentin Karanberg - Ola Reststrauch)
SG 5 Xantos z Agiru Bohemia (Pakros Ulmental - Kessy Agiru Bohemia)
SG 6 Quino Laabermoos (Emir Ehrenfeste - Daika Ahornquelle)
SG 7 Idol Riwal Hof (Nicos Leithawald - Vanta Folinku)
SG 8 Nakros della Genia Osca (Pakros Ulmental - Biba)
SG 9 Indro Buchecke (Aiko Goldenen Zweig - Wega Buchecke)
SG 10 Nilo Heralmaborg (Quantum Arminius - Janke Heralmaborg)
Klasa juniorów suk - Rieker Hans-Peter - konk.17
SG 1 Mendy Haus Christa (Nando Gollerweiher - Amie Haus Ka-Re)
SG 2 Xaba z Agiru Bohemia (Pakros Ulmental - Kessy Agiru Bohemia)
SG 3 Yeska Ahrainer Schlößerl (Dux Cuatro Flores - Lana Klebinger Schloß)
SG 4 Alma Endhus (Sony Jardins du Peyrou - Sarah Blieth)
SG 5 Aidy de la Valle de I'Etna (Utto Vallee du Taravo - Uskane Val du Meffrey)
SG 6 Riva Wittelsbacher Schloß (Pakros Ulmental - Lusi Wittelsbacher Schloß)
SG 7 Ulli Schloss Runding (Yenno Hühnegrab - Pezi Schloss Runding)
SG 8 Petra di Casa Jose (Sämmo Team Fiemereck - Ursa Schacher)
SG 9 Vrenzi Contra (Nicos Leithawald - Odine Contra)
SG 10 Lajlana Termalna (Karat's Ulk - Joly Termalna)
Klasa m³odzie¿y psów - Rieker Hans-Peter - konk.21
SG 1 Bruno du Val D'Anzin (Bravos Steffen Haus - Tabata Val D'Anzin)
SG 2 Belisar Aurelius (Vegas Haut Mansard - Pippi Wildsteiger Land)
SG 3 Team Paka's Hix DKK (Arko Butjenter Land - Team Paka's Daria)
SG 4 Leonardo Agrigento (Pedro Agrigento - Aline Agrigento)
SG 5 Mambo Feetback (Timo Fixfrutta - Wanesa Splitberg)
SG 6 Erasco Murrtal (Giovanni Kapellenberg - Nara Murrtal)
SG 7 Troj Hutberg (Dux Cuatro Flores - Nancy Gronachtal)
SG 8 Swan Fidelius (Zamp Thermodos - Endrefalva Chicoletti)
SG 9 Obelix Yugershof (Till Blautalhalle - Targa Yugershof)
SG 10 Orbit Rodiaz (Orbit Hühnegrab - Xambi Heveling)
SG 11 Tryp della Baia Imperiale (Aron Aterra Die Forti - Vonny Baia Imperiale)
SG 12 Bred z Podradbuzi (Dingo Tscheppaschlucht - Pegy Podradbuzi)
SG 13 Yvan Haus Rath (Indo Gotaland - Hilla Haus Rath)
SG 14 Clay Zdekra (Quenn Löher Weg - Megy Manepo Ideal)
SG 15 Basko Barmstein (Nick Moorbeck - Amanda Hawelkaweg)
Klasa m³odzie¿y suk - Arth Peter - konk.32
SG 1 Jacky Thermodos (Zamp Thermodos - Mira Zellergrund)
SG 2 Dolli Karlsfelder Hof (Vegas Haut Mansard - Queen Hause Monika)
SG 3 Fiamma della Selva (Baron Poggio Morello - Kenia Ambra Selvaggia)
SG 4 Olina Haus Christa (Quenn Löher Weg - Gerda Haus Christa)
SG 5 Yucca Bramberg (Superioue's Zlatan - Fanta Bramberg) B
SG 6 Prada d' Ulmental (Vegas Haut Mansard - Jusy Ulmental)
SG 7 Xena Ehrenfeste (Yimmy Contra - Noele Ehrenfeste)
SG 8 Xsena Angel Delight (Vico Farbenspiel - Cora Angel Delight)
SG 9 Cati Murrtal Zwinger (Bravos Steffen Haus - Simba Westervenn)
SG 10 Santana Fidelius (Zamp Thermodos - Endrefalva Chicoletti)
SG 11 Xessa Bad-Boll (Yanox Bad-Boll - Cesna Bad Wäldle)
SG 12 Bonny du de D'Or (Bravos Steffen Haus - Sally D'Or)
SG 13 Taiga vom Hutberg (Dux Cuatro Flores - Nancy Gronachtal)
SG 14 Olly d' Ulmental LOI 06/130819, 18.05.06, (Vegas Haut Mansard - Yenny Ulmental)
SG 15 Hera Almanach (Zar Piste Trophe - Mausi Hanneß)
SG 16 Frone Haus Wendl (Zamp Thermodos - Landina Haus Wendl)
SG 17 Hijam Qstionn (Endrefalva Olympus - Baxi Qstionn)
SG 18 Oduscha Rieser Perle (Vegas Haut Mansard - Enschy Leinder Land)
SG 19 Cassy Zdekra (Quenn Löher Weg - Megy Manepo Ideal)
SG 20 Gucci Demenhof (Sony Neudenauer Holzsteige - Lexana Murrtal)
Klasa m³odzików psów - Rieker Hans-Peter - konk.5
VV 1 Gildo Dogshof (Quantum Arminius - Zensi Gim-A)
VV 2 Karat's Ronaldinho (Orbit Hühnegrab - Karat's Olly)
VV 3 Eddy Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Cosy Holtkämper See)
Klasa m³odzików suk - Arth Peter - konk.6
VV 1 Melinda Dolomiten (Aiko Goldenen Zweig - Flota Dolomiten)
VV 2 Xita Grafenburg (Yenno Hühnegrab - Janny Fürstenberg)
VV 3 Batorfia Go-Go-Girl (Pedro Agrigento - Fusi Trienzbachtal)
|
|
|