WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W HAIBACH /LH14/ - 01.07.2007
Klasa u¿ytkowa psów - Bösl Erich – konk.15
V 1 Zamp Thermodos (Quantum Arminius - Ute Thermodos)
V 2 Tex del Murnighello (Quantum Arminius - Litz Murnighello)
V 3 Uran Wilhelmswarte (Dux Cuatro Flores - Luci Feuermelder)
V 4 Jumbo di Zenevredo (Janos Noriswand - Gilda Casa Mary)
V 5 Cid Noriswand (Janos Noriswand - Babette Noriswand)
V 6 Wilko Fichtenschlag (Orbit Tronje - Unsa Fichtenschlag)
V 7 Marco Arminius 2000 (Fedor Steinway-Park - Xena Elzmündungsraum)
V 8 Karly di Casa Mary (Sarko Casa Mary - Moira Casa Mary)
V 9 Yacco Team Fiemereck (Urban Gleisenauer Schloß - Quincke Batu)
V 10 Cash Stendebach (E.T. Sendling - Xytta Vollkommen)
Klasa u¿ytkowa suk - Norda Bernhard – konk.24
V 1 Viana Fichtenschlag (Nicos Leithawald - Zaskia Fichtenschlag)
V 2 Viola Hanneß (Erasmus Noort - Lady Herdersfarm)
V 3 Loga Feetback (Yalk Sendling - Manta Nivalda)
V 4 Biggi Elzmündungsraum (Zeppo Klebinger Schloß - Diva Elzmündungsraum)
V 5 Mandy Haus Schwerzel (Levis Fossombrone - Aila Haus Schwerzel)
V 6 Fanta Höchstadter Wehr (Pakros Ulmental - Nellie Batu)
V 7 Osaka Noriswand (Erasmus Noort - Clia Noriswand)
V 8 Simba Westervenn (Karat's Yoker - Jule Klostermoor)
V 9 Ilona di Casa Jose (Pakros Ulmental - Eika Ornella)
V 10 Wudy Bad Wäldle (Richy Westervenn - Kiwi Bad-Boll)
V 11 Yasmin Contra (Larus Batu - Leah Contra)
V 12 Rowienna Christinen Brunnen (Quando Sofienwald - Alessandra Christinen Brunnen)
V 13 Gaia di Casa Beggiato (Mars Valcuvia - Frilli Casa Beggiato)
V 14 Patty kleinen Hölzchen (Dux Cuatro Flores - Maxi Kapellenhöhe)
V 15 Ku Haus Arlett (Esko Dänischen Hof - Ricke Oxsalis)
Klasa juniorów psów - Bösl Erich – konk.8
SG 1 Marko Schwarzen Ach (Ilbo Holtkämper See - Inka Schwarzen Ach)
SG 2 Esko Brunnenstraße (Ronaldo Noriswand - Queen Elzmündungsraum)
SG 3 Piron Kahler Heide (Yappo Kahler Heide - Eskada Kahler Heide)
SG 4 Vento di Casa Beggiato (Hill Farbenspiel - Sofy Casa Beggiato)
SG 5 Quinto Ajona Hütte (Liedo Kuckucksland - Dannie Wingerts-Graben)