WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W SCHLOSS-NEUHAUS /LG7/ - 12.08.2007
Klasa u¿ytkowa psów - Meyer Reinhardt – konk.46
V 1 Dux de Cuatro Flores (Hill Farbenspiel - Lina Arminius)
V 2 Winner Assaut (Quantum Arminius - Pat Assaut)
V 3 Quantum Fiemereck (Rocky Haus Tepferd - Rabea Fiemereck)
V 4 Ilbo Holtkämper See (Yak Frankengold - Edna Holtkämper See)
V 5 Irok Karanberg (Baru Haus Yü - Rosel Karanberg)
V 6 Yerom Haus Salihin (Mark Schwalmbergtal - Heksa Werther-Mühle)
V 7 Naxos Holtkämper See (Zamp Thermodos - Raica Holtkämper See)
V 8 Zapp Eichenplatz (Pakros Ulmental - Flora drei Wieken)
V 9 Amor Wiener Weg (Urban Gleisenauer Schloß - Lara Anger)
V 10 Yumbo Bärenschlucht (Zamp Thermodos - Nancy Zellergrund)
V 11 Mischaland's Joaqin (Flipp Arlett - Mischaland's Jette)
V 12 Matscho Hasenborn (Marko Valcuvia - Cessna Hasenborn)
V 13 Chuck del Criale (Waiko Casa Massarelli - Xena Criale)
V 14 Quidam Isidora (Elan Herderskring - Isa Isidora)
V 15 Levis di Fossombrone (Urk Wienerau - Bikini Fossombrone)
V 16 Arex Herbramer-Wald (Timo Berrekasten - Wendi silbernen Tanne)
V 17 Wenzel Deutschen Eck (Corradino Isidora - Sandra Wiesenau)
V 18 Castor Emkendorfer Park (Aiko Goldenen Zweig - Laura Emkendorfer Park)
V 19 Hawel Hawelkaweg (Armin Agrigento - Ivett Hawelkaweg)
V 20 Duke Berghofer-Heide (Yasko Farbenspiel - Una Winnloh)
V 21 Yogo Kahler Heide (Mischale Kahler Heide - Shanda Kahler Heide)
V 22 Condor Steinheimer Becken (Larus Batu - Hesel Okeler-Brake)
V 23 Phil Steinway-Park (Lauser Emkendorfer Park - Freya Steinway-Park)
V 24 Acky Hause Monika (Aiko Goldenen Zweig - Senta Hause Monika)
V 25 Dino vom Freese Land (Fax Holtkämper Hof - Jonda Holtkämper See)
Klasa u¿ytkowa suk - Göke Hans-Ludger – konk.14
V 1 Frenzi Phönix-See (Lauser Emkendorfer Park - Queen Phönix-See)
V 2 Zadana Holtkämper See (Yak Frankengold - Wari Holtkämper See)
V 3 Werra Zomerdijkslanden (Ando Altenberger Land - Esmee Aphrodite Kennel)
V 4 Grit Trafalga (Nicco Eichenplatz - Iris Trafalga)
V 5 Tami zur Wolfskammer (Quenn Löher Weg - Xila Wolfskammer)
V 6 Vegas Mittelwest (Romeo Mittelwest - Pia Zenteiche)
V 7 Margman Ziesel (Ghandi Arlett - Margman Gisela)
V 8 Juna Holtkämper See (Yak Frankengold - Dolli Holtkämper Hof)
V 9 Imme Status quo (Erasmus Noort - Lijmi's Isa)
V 10 Tira Gödinghofer Weg (Oliver Laacher-Haus - Mariella Gödinghofer Weg)
Klasa juniorów psów - Setzer Henning – konk.28
SG 1 Godalis Tino (Quenn Löher Weg - Ussi Buchonia)
SG 2 Piron Kahler Heide (Yappo Kahler Heide - Eskada Kahler Heide)
SG 3 Markus Status quo (Quenn Löher Weg - Queeny Malchower Aue)
SG 4 Marko Schwarzen Ach (Ilbo Holtkämper See - Inka Schwarzen Ach)
SG 5 Zoltan Moorbeck (Orbit Tronje - Gusti Moorbeck)
SG 6 Mondschatten Fury (Solo Team Fiemereck - Xanthy Deutschen Eck)
SG 7 Kimbo Höchstadter Wehr (Larus Batu - Undra Herdersfarm)
SG 8 Xario Hühnegrab (Quantum Arminius - Ofi Hühnegrab)
SG 9 Clinten Holtkämper See (Idol Holtkämper Hof - Barina Holtkämper See)
SG 10 Yappo Hühnegrab (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab)
SG 11 Enzor Tamaraspitze (Nando Gollerweiher - Caty Tamaraspitze)
SG 12 Buddy Agilolfinger (Zamp Thermodos - Xara Agilolfinger)
SG 13 Don Eichenplatz (Faro Alto Pino - Ollie Eichenplatz)
SG 14 Alex Arlett (Zamp Thermodos - Pepsi Arlett)
SG 15 Farus Meilleurs Sangs (Vax Haus Thalie - Uxane Haus Thalie)
SG 16 Imex Emkendorfer Park (Ilbo Holtkämper See - Frenzi Phönix-See)
SG 17 Tell Köttersbusch (Quenn Löher Weg - Romina Köttersbusch)
SG 18 Quartz Wustenberger-Land (Xaro Ulmental - Orsina Laacher-Haus)
SG 19 Pan Haus Cerba (Zamp Thermodos - Lyra Batu)
SG 20 Tico Loosbroekerhaus (Logo Dolomiten - Farina Loosbroekerhaus)