Wyniki wystaw 2004
|
|
WYNIKI MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W KRAKOWIE 27.06.2004
Sędzia: Barbara Czasławska
PSY
Klasa szczeniąt
1 WO NORIS Thunder o: DAROS von der Holzheimer Linde, m: DOXI Dlha Roven hod: T.
Pazdan, wł: Joanna Kupczak
Klasa młodzieży
1 DOSK SAMSON z Polany Imielińskiej o: EXON Heralmaborg, m: NELLY z Imielina
hod: B. Napierska, wł: Bożena Napierska
2 DOSK CASH z Adamovho dvora o: MARCO Della Valcuvia, m: OLLA Sorex hod: S.
Biros, wł: Andrzej Bukowski
3 DOSK DUNCAN Temperton o: Markallens PAJAS, m: Ch MłCh IPSI z Dziedzic hod:
A.P. Tiahnybok, wł: Aneta Jaczkowska
4 DOSK IROKEZ Alhambra o: ZEPPO vom Klebinger Shlos, m: HOOPY Alhambra hod: A. Piwowar, wł: Ewa Mossoń
5 BDB SONNY Tarand o: ATHOS vom Haus Arnemann, m: SABA z Mrzygłodu hod: A. Tarnowski, wł: Maria Kornek
6 BDB JAGO Kozlikov dvor o: PREX v.d. Wannsee, m: SARA Kozlikov dvor hod: O.
Kozlik, wł: Jacek Maj
7 BDB ROLAND Germanius o: BRONKO Stary Samotar, m: BRIXIE Lonadard hod: B. Chmiel, wł: Zbigniew Lijewski
Klasa pośrednia
1 DOSK RINO De-Bes o: KONDOR v. Klostermoor, m: YANA De-Bes hod: R. Kłapkowski, wł: Ryszard Kłapkowski
2 DOSK AMIGO v. Suderhof o: DUX della Valcuvia, m: INES v. Frankenberger-Land
hod: K.H. Nordhoff, wł: Jarosław Opozda
3 DOSK ZAPHYR Vitaxis o: FIMO v.d. Kirchneck, m: XANDRA Haris Bohemia hod: V. Fiala, wł: Bogdan Łydek
4 DOSK BICKER Alhambra o: Markallen's PAJAS, m: KENDA Alhambra hod: A. Piwowar, wł: Andrzej Piwowar
5 DOSK CHEWBACCA Temperton o: Ch MłCh BRONKO Stary Samotar, m: Ch ASHKA Faustus Moravia
hod: A.P. Tiahnybok, wł: Kinga Nazim
6 BDB ARON Adi o: LEIF Dlha roven, m: XANA Adi hod: M. Cichostępski, wł: Sebastian Lach
Klasa otwarta
1 DOSK CACIB NPwR GILDO ze Skalnego Wzgórza o: QUASTOR Dollby Bohemia, m: MANDRA ze Skalnego Wzgórza
hod: G. Jureczko, wł: Krzysztof Żyrek
2 DOSK NATO Sądeckie Lachy o: QUARTZ Di Fossombrone, m: DINA Sądeckie Lachy
hod: A. Woda, wł: Jadwiga Szczukowska
3 DOSK FANDO Anarex o: DAX z Iglastego Lasku, m: ILKA vom Hollager-Land hod: W.
Stanek, wł: Wanda Stanek
4 DOSK SALIN z Jurajskiego Źródła o: ZIMBO Messebau, m: GILA z Harcerskiej
hod: A. Muchowicz, wł: Andrzej Muchowicz
5 DOSK PARKER Temperton o: LEWIS Ro-Kop Bohemia, m: Ch MłCh IPO-1 IPSI z Dziedzic,
hod: A.P. Tiahnybok, wł: Andrzej Potera
6 DOSK OMAR Pajęcze Sieci o: LANG Uzemie zozrakov, m: GATA z Kokoszyckiej hod: K. Mirek, wł: Robert Jakubek
7 DOSK TORO ze Skalnego Wzgórza o: URSUS aus Agrigento, m: ENDI ze Skalnego Wzgórza,
hod: G. Jureczko, wł: Hanna Niedziela
8 DOSK FARO Oficerski Kojec o: LANG Uzemie zazrakov, m: AWRA Satysfakcja hod: K.
Bienias, wł: Kazimierz Bienias
9 DOSK SANTOR aus der Brunnenstrasse o: ZEPPO vom Klebinger Schloss, m: INGA aus der
Brunnenstrasse, hod: O. Koerber-Ahrens, wł: Andrzej Piwowar
10 DOSK EGO Almar o: LANZO z Hamandy, m: HALA Kamireł hod: A. Kulig, wł: Roman Mazur
11 BDB PAKS Mavic o: VASKO vom Farbenspiel, m: AFRA Schreidon hod: A. Dobrzański, wł: Mariusz Cichostępski
12 BDB MITO Bog-Ar o: KIMON Dlha Roven, m: KORSA ze Skalnego Wzgórza hod: B. Łydek, wł: Magdalena Wójcik
13 BDB KERRY Robinson Park o: GILDO vom Robinson Park, m: HEIDY z Agibu hod: J.
Bardel, wł: Danuta Góralewicz
14 BDB LEON Robinson-Park o: NICO vom Lehnhof, m: WICKY Saurus hod: J. Bardel, wł: Wilk B. Kunz K
Klasa użytkowa
1 DOSK ISO vom Steinway-Park o: DUX della Valcuvia, m: GUNDI vom Suentelstein
hod: W. Bellgarth, wł: W. Werbitskij
2 DOSK URWIS od Siemiona o: Ch JECK Hollager Land, m: TOSA z Alei Dąbrowskiej
hod: R. Pietsch, wł: Renata Pietsch
3 DOSK GUCCI von der Fangschleuse o: DON di Casa Nobili, m: ALGA von
Gross-Zunder, hod: I. Kruger, wł: Gunter Korschek
4 DOSK CALDO vom Furstenberg o: URSUS von Batu, m: UTA vom Furstenberg hod: H.
Muller, wł: Mateusz Kołak
5 DOSK GRANT od Szalonej Wandy o: BENNO vom Hohen-Haus, m: CELI od Szalonej Wandy,
hod: W. Zaremba, wł: Artur Zygulski
6 DOSK IGOR Tarnok Ore o: VITO Preussenblut, m: ESCIA Dellabibi hod: S.
Meszaros, wł: Andrzej Wilk
poza konk. DOSK BAJER ze Wzgórza Palatynu o: WITO v. Preussenblut, m: REDA ze Skalnego Wzgórza,
hod: M. Wilczek, wł: Beata Durska
dyskwalifikacja ESO od Troch Jazier o: PICO Dolby Bohemia, m: RITA od Troch Yazier
hod: J. Patak, wł: Jozef Patak
Klasa weteranów
1 DOSK Ch.PL NATAN z Imielina o: KAS v Herderskring, m: VINA v Kronensee hod: W. Woźnica, wł: Bożena Napierska
SUKI
Klasa szczeniąt
1 WO FLORA z Głuskiej o: HARKO Hartis Bohemia, m: ANZA z Mi-Go hod: J. Wójtowicz, wł: Justyna Cichoń
Klasa młodzieży
1 DOSK FINA ze Skalnego Wzgórza o: ESKO v. Danischen Hof, m: HOLI ze Skalnego Wzgórza,
hod: G. Jureczko, wł: Gertruda Jureczko
2 DOSK GLORIA Dobrzyków o: DELOS Sądeckie Lachy, m: SELESZ Abakus hod: B. Famuła, wł: Bernard Famuła
3 DOSK FEGA ze Skalnego Wzgórza o: ESKO vom Danischen Hof, m: HOLI ze Skalnego Wzgórza,
hod: G. Jureczko, wł: Jureczko G. Jarkowska T.
4 DOSK OZZY z Jurajskiego Źródła o: FLASH Avax Hof, m: GILA z Harcerskiej
hod: A. Muchowicz, wł: Aleksander Tumasz
5 DOSK NICOLL Geslander o: ANDO vom Altenberger Land, m: MEGA Geslander hod: B.
Reisch, wł: Bożena Reisch
6 DOSK FANI z Ligoniowej Góry o: YAMBO Vitaxis, m: REDA ze Sklanego Wzgórza
hod: P. Wójtowicz, wł: Grzegorz Morys
7 DOSK ESKA Temperton o: Ch MłCh BRONKO Stary Samotar, m: Ch KAJA z Dziedzic
hod: A.P. Tiahnybok, wł: Joanna Borowiecka-Kluza
8 DOSK HULLABEE Alhambra o: ZEPPO von Arminius, m: GIVENA Alhambra hod: A. Piwowar, wł: Piwowar A. Słomski M.
9 DOSK MIRRA Germanius o: CHARIS Hartis Bohemia, m: DEZY z Imielina hod: B. Chmiel, wł: Barbara Silberring
10 DOSK BRENDA Szary Kojec o: TARNOK ORE IGOR, m: NINA z Kojca Elbikane hod: K.
Olech, wł: Janusz Pęcak
11 DOSK ZORA An-Dwor o: MARCO z Krywlan, m: EICHA von der Kahler Heide hod: A. Dworak, wł: Aneta Łempicka
12 BDB EIKE Skilos o: ISO von der Magistrale, m: CLEO Robinson Park hod: A. Cichy, wł: Danuta Góralewicz
Klasa pośrednia
1 DOSK CWC YANKINA v. Holtkamper See o: ZEPPO v. Klebinger Schloss, m: LAMRI v.
Urbecke, hod: H. Niedergassel, wł: Franciszek Czerwonka
2 DOSK TINA Degli-Achei o: FANTO Della Loggia Dej Marcanti, m: PRETY Degli Achej
hod: E. Esposito, wł: Wanda Stanek
3 DOSK TOSKA aus der Brunnenstrasse o: ZEPPO vom Klebinger Schloss, m: WILMA vom Steinway Park,
hod: O. Koerber-Ahrens, wł: Andrzej Piwowar
4 DOSK YETTA ze Skalnego Wzgórza o: URSUS aus Agrigento, m: RIA Vitaxis hod: G.
Jureczko, wł: Gertruda Jureczko
5 DOSK WARI v.d. Holzheimer Linde o: QUANTUM von Arminius, m: ULMA v.d. Holzheimer Linde,
hod: H. Schuder, wł: Wanda Zaremba
6 DOSK FAGMAR Skilos o: ISO v. der Magistrale, m: ERA Jamos hod: A. Cichy, wł: Artur Cichy
7 DOSK IRIS Kozlikov dvor o: FLICK v.d. Holzheimer Linde, m: SARA Kozlikov dvor
hod: O. Kozlik, wł: Jarosław Opozda
8 BDB HEXI Jande-Mar o: ISO v.d. Magistrale, m: ASTRA Jande-Mar hod: M. Szostek, wł: Łukasz Szuberla
9 BDB ALZA Gallager o: BERO I.R. Satysfakcja, m: FIONA od Szalonej Wandy hod: M.
Galak, wł: Józefa Partyka
10 BDB MABEL Patland II o: FANDO Gesslander, m: SHAZZA Patland Ii hod: A.
Kuncewicz, wł: Paweł Michalak
poza konk. BDB XANTIA Robinson -Park o: NICO vom Lehnhof, m: HILLA Dlha Roven
hod: J. Bardel, wł: Bardel J. Koziara A.
Klasa otwarta
1 DOSK RANDIE von der Holzheimer Linde o: FRITZ vom Farbenspiel, m: JADE von der Holzhimer
Lind, hod: H. Schuder, wł: Dariusz Trumiński
2 DOSK SIDI z Jurajskiego Źródła o: ZIMBO Messebau, m: GILA z Harcerskiej
hod: A. Muchowicz, wł: Andrzej Muchowicz
3 DOSK ZISSI Tensor o: Ch INDUS v. Fourniermuhlenbach, m: Ch ASHKA Faustus
Moravia, hod: J.A. Domańscy, wł: Czesław Suchan
4 DOSK JALKA De-Bes o: ATHOS v. Haus Arnemann, m: NICKI Alhambra hod: R. Kłapkowski, wł: Patricia Einfalt
5 DOSK KELLI Robinson Park o: GILDO vom Robinson Park, m: HEIDY z Agiru hod: J.
Bardel, wł: Jacek Maj
6 DOSK PATTI Temperton o: LEWIS Ro-Kop Bohemia, m: Ch MłCh IPO-1 IPSI z Dziedzic
hod: A.P. Tiahnybok, wł: Maria Machejek
7 DOSK TORA ze Skalnego Wzgórza o: URSUS a. Agrigento, m: ENDI ze Skalnego Wzgórza,
hod: G. Jureczko, wł: Gertruda Jureczko
8 DOSK BESI Jaris o: BRONKO Stary Samotar, m: CORSA z Kojca Elbikane hod: A. Bil, wł: Kazimierz Batóg
9 DOSK ATENA Satysfakcja o: Ch GRAF Satysfakcja, m: ANNI Moravia Aned hod: I.
Rzuchowska, wł: Janusz Mazurek
10 DOSK ANDA z Ochojca o: SONY Brebe am See, m: ARKA Abakas hod: P. Śliwka, wł: Paweł Miącz
11 DOSK MEDEA Robinson Park o: IRK z Lipe, m: HEIDY z Agiru hod: J. Bardel, wł: Pasteka J. Głuch J.
12 DOSK NIVA Bog-Ar o: INDUS vom Fourniermuhlenbach, m: UXA Dolmiwa hod: B. Łydek, wł: Agnieszka Gaweł
13 DOSK NORIS z Polany Imielińskiej o: EXON v. Heralmaborg, m: YOLLI v. Klostermoor
hod: B. Napierska, wł: Maciej Thal
14 DOSK JESSICA Patland II o: FANDO Gesslander, m: SHAZZA Patland II hod: A.
Kuncewicz, wł: Andrzej Kuncewicz
15 DOSK ALPINA Robinson-Park o: BILLY Hartis Bohemia, m: HILLA Dlha Roven hod: J.
Bardel, wł: Bardel J. Ćwiląg A.
Klasa użytkowa
1 DOSK CACIB NSwR TESSA Rus-Land o: Ch MAXON von Arminius, m: PUMA Ingemar
hod: G. Ciesielska, wł: Janina i Marek Czerniakowscy
2 DOSK res. CACIB YANA De-Bes o: ATHOS v. Hambachtal, m: Ch RIKA De-Bes hod: R. Kłapkowski, wł: Ryszard Kłapkowski
3 DOSK YOLI Weź go Czart o: JECK v. Hollager Land, m: GITA a.d. Ermitenklause
hod: R. Majchrzak, wł: Roman Majchrzak
4 BDB RONJA vom Stadtfeld o: Etzel vom Stadfeld, m: HERA vom Stadtfeld hod: O.
Grasekamp, wł: Mirosław Bienia
Dziękuję Agnieszce i Pawłowi Tiahnybok za okazaną pomoc przy sporządzeniu wyników tej wystawy. Dzięki!!
Jacek
|
|
|
|