WYNIKI
KRAJOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W GŁOGOWIE 24-25.01.2004
SĘDZIA: Piotr Śliwka
PSY
Klasa szczeniąt
1. wo HERMES z Domu Nauczyciela (GHANDI v. Arlet/ HARA Rykoń) wł. Artur
Szyptur
Klasa młodzieży
1. dosk. Zw. Rasy , ZW. MŁ. VOLVO Matador (ARAK v.Frankengold/ IVET Matador) wł.
M.R. Szmyd
2. dobry DINGO z Okopowej (ATHOS v. Haus Arnemann / NANA z Więcborskiej Doliny
wł. Remigiusz Banaszkiewicz
Klasa pośrednia
1. Najlepszy pies w rasie dosk. CWC GRAF V-Max (KEVIN v. Murrtal / Yanna v.
Larchenhain) wł. Dagmara Wichłacz
2. dosk. ORI-OLO z Hetmańskiej Sfory (Kevin Matador / LUNA z Hetmańskiej Sfory)
wł. M. Szmyd , J. Bułka
3. dosk. DYLAN (XANDOR V. Fortunahof / GABI Masarko Lordana) wł. Zbigniew Szmaj
4. bdb SCHON FRANKO z Kąkolowa (INTER Rodiaz / Vara z Umultowa) wł. K. Rado Glapa
Klasa otwarta
1. dosk CWC BRANKO v. Tamaraspitze (XANDOR V. Fortunahof/ USKAJA v. Deodatus) wł. Hans-Peter
Fetten, A. Van Sweevelt , W. Ziemecki
2. KAZAN z Owczarkarskiej Stanicy ( KEVIN Matador / IGA z Berliny) wł. Artur
Kajda, Małgorzata Gniewek
Klasa użytkowa
1. dosk. CWC Tango v. Finkenschlag ( BONDO v. Honduras / EILA v. Finkenschlag) wł.
H.P. Fetten , W. Ziemecki
SUKI
Klasa szczeniąt
1. wo URILA Linabero (OPLAN Uzemie Zazrakov / DOKIA Linabero) wł. A. Szyptur
2. wo DAISY Tom-Kaj (DON Mir -Pol / BEZA Vigil) wł. T. Kajak
Klasa Młodzieży
1. dosk. ZW. MŁ. BONA z Sachary ( IBO v. Frustenberg / UNA z Berliny ) wł. A. Śliczny
2. dosk. MAXI v. Dan Alhedy"s Hof (YASCO v. Dan Alhedy"s Hof / SANDIE v. Dan Alhedy"s Hof)
wł. G. Plewka
3. dosk. NARA z Domu pod Kózką (OPLAN Uzemie Zazrakov / KONGO Asarko Lordana)
wł. B. Wicherka
4. dosk. ALI Manklej (LOGAR Matador / YOSI ze Skalnego Wzgórza) wł. L. Kaczor
Klasa pośrednia
1. N.S.W.R. dosk. CWC BIENE v. Ohreland (LOGAN v.d. Zwei Steinen / DORA v.d. Zwei
Steinen) wł. S. Maury- Wawrzyniak
2. dosk. BRANDY Wertical (Kevin Matador / Orwelia z Malachitowej Łąki) wł. D. Byłeń
3. dosk. ABRA Lisia Dolina (KEVIN Matador / RICA Dar Natury) wł. R. Dziędzioła
4. FREJA Szenberg (ROMEO v. Pallas Athene/ NIRA v.d. Wannsee) wł. W. Kowalski
Klasa otwarta
1. dosk. CWC TINA z Kąkolowa (KASTOR Acer Aureum / UARA z Umultowa) wł. M. Huszcz
2. dosk. BETTY Dar Natury (SONNY Breje Am See/ KAJA Dar Natury) wł. J. Rygiel
3. dosk. DUMA Szenberg (KARLY v. Arminius / NIRA v.d. Wannsee) wł. F. Kowalski
4. dosk. EYLINA v. Finkenschlag (SABER v. Steffen Haus / EILA v. Finkenschlag) wł. W. Ziemecki
Klasa użytkowa
1. dosk. CWC DIUNA Szenberg (KARLY v. Arminius / NIRA v.d. Wannsee) wł. W. Kowalski
2. dosk. FAXI Kas-Kat ( XARO Vitaxis/ DAISY Kas-Kat) wł. J. Bułka
3. dosk. BAFFI z Kojca Championów ( SHERMAN Acer Aureum / BAFFI z Kojca Championów)
wł. D. Spużak
|