Wyniki wystaw 2004
|
|
Wyniki Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Białymstoku 29.08.2004
Sędzia M. Gątkowski
Psy:
Kl.szczeniąt:
1.wo JARD z Krywlan ( Quai v. Sebaldsbruck- Ulis z Krywlan) wł.R.Woronowicz
Kl.młodzieży:
1.D. SARKO ze Skalnego Wzgórza ( YAK v. Frankengold- FUGA z Trojańskiego Lasu) wł. S.Potaś
2.D HOSS z Krywlan ( URAN v. Moorbeck - TEKLA z Krywlan ) wł. R.J.Gesinowscy
Kl.pośrednia:
1.D. ESKO z Krywlan (BAR v.Ostfriesischen Thinsgatte- KAJA z Krywlan ) wł.A. Bajorek
2.D.FAX z Krywlan ( RENO z Krywlan - FINKA z Krywlan ) wł.J.Łapuć
Kl.otwarta:
1.D. LASSO Accord Bis ( BRANDO v. Baccara- CIRA Accord) wł.J.Wawrowski
2.D. DUX z Pilicznego Żródła (GLIKO v.Holtkamper See- FELI v. Kronen See )
3.B.db. WILDO v. Egidius ( TOM z Pohranicni- ZIRA Egidius CS ) wł.K.Ziemniewicz
Kl. użytkowa:
1.D.ZW.R. N.P.w R. MAX z Krywlan ( MADOR v. Fiemereck - FINKA z Krywlan) wł.A.Bajorek
Suki:
Kl.szczeniąt:
1.wo.JAVERNA z Krywlan ( Quai v. Sebaldsbruck- Ulis z Krywlan ) wł.T.Orzechowicz
2.wo. JETTA z Pilicznego Żródła ( RENO z Krywlan- LEIKA v. Nordteich ) Szymon Osuchowski
Kl.młodzieży:
1.D.ISSA z Krywlan ( RENO z Krywlan - Ulis z Krywlan ) wł.P.Kaliński, R. Gesinowski
2.D.EJSZA z Drozda Piasków (LANZO z Hamandy - NADI ze Skalnego Wzgórza) S.Potaś.
3.D.OXY Accotd Bis (QUERO v.Urbecke- CIRA Accord) W. Korpacz
4.D.ISKRA z Krywlan (RENO z Krywlan - ULIS z Krywlan ) wł.K.Matys
Kl.pośrednia:
1.Dosk CWC EWITA z Pilicznego Żródła ( KONDOR v. Klostemor- FAMA z Polany Imielińskiej) wł.K.Fijarczyk
2.Dosk EMSI z Krywlan ( BAR Osrfrsischen Thinstgatte- Kaja z Krywlan ) wł.A. Bajorek
3.Dsok EMI z Krywlan (BAR Ostfrisischen Thinstgatte - KAJA z Krywlan )wł.A.Bajorek
4.Bdb MACY Accord Bis (MAXON Arminius- CYPRA Accord) wł.A. Kulig
Kl.otwarta:
1.Dosk NSwR CWC CENTA z Krywlan ( RENO z Krywlan-MONA z Krywlan)wł R J.Gesinowscy
2.Dosk CARMEN z Drozda Piasków (WENDO Kadiman- NADI ze Skalnego Wzgórza) wł.J.Zalewski
3.Dosk HEXE Accord (SABER Steffen Haus- Escha Kahler Heide ). Wł.J.Wawrowski
4.Dosk ATMA z Pilicznego Żródła (NATAN z Imielina - LARSA Kamireł) wł.r.Dydo
Kl.użytkowa:
1.CWCDosk Cira Accord(URI v. Amulree- EISCHA v.Kahler Heide) wł.B.Wawrowska
2.DoskTEKLA z Krywlan ( LARRY v. Zirndorfner Gauner- KAJA z Krywlan) wł.A.Bajorek
3.bdb JUMA Ardelia ( MARLO v. Portaner - FENJA v.Lengernheide) wł.J.Rode
4.BdbTAJA z Krywlan ( LARRY v.Zirndorfer Gauner- KAJA z Krywlan) wł.J. Rode.
Składam podziękowanie dla Jarka Gesinowskiego za zanotowanie, przepisanie i przesłanie wyników tej wystawy. Dzięki!
Jacek
|
|
|