Wyniki wystaw 2003
|
|
|
XI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 27-28. 09. 2003 WROCŁAW
sędzia owczarków niemieckich - Hans Peter Fetten (SV) - Niemcy
PSY - klasa szczeniąt
1.wo SONAR Woj-Bas ( Rasko d'Ulmental - Rita Woj-Bas ) hod. W.Pustelnik , wł. A.Cygan
2.wo WICKO Matador ( Logar Matador - Nana Matador ) hod. R.Szmyd , wł. M.Tubek
3.wo RINO De-Bes ( Kondor v. Klostemoor - Yana De-Bes ) hod. i wł. R. Kłapkowski
4. bez oceny -(długowłosy) VALIUM Matador ( Arak v. Frankengold - Ivet Matador )
hod. R.Szmyd wł. A. Klecha-Szymańska
5. bez oceny -(długowłosy) VIST Matador ( Arak v. Frankengold - Ivet Matador )
hod. R.Szmyd , wł. G. Uciurkiewicz
PSY - klasa młodzieży
1. dosk Zw.Młodz. ORI-OLO z Hetmańskiej Sfory (Kevin Matador - Luna z Hetmańskiej Sfory )
hod. H.Szewczyk , wł.J.Bułka , M.Szmyd
2. dosk KAZAN z Owczarkarskiej Stanicy ( Kevin Matador - Iga z Beroliny ) hod.
Cz.Grzeszko-wiak, wł. A.Kajda , M.Gniewek
3. dosk PARYS Woj-Bas ( Vito v.Eßweiler Tal - Sami Woj-Bas ) hod. W.Pustelnik ,
wł. Z.Jędrzejewski
4. bdb WILLI WIR Gramitoda Wolf ( Czico z Kojca Elbikame - Panczita Gramitoda Wolf ) hod.i wł. M.Cieślak
5. db NORIS De-Bes ( Romeo v.Pallas Athene - Afa Korso ) hod. R.Kłapkowski , wł. M.Karczewski
6. db Paco Linabero ( Dax z Iglastego Lasku - Ita Linabero ) hod. i wł. J.Szmaja
7. bez oceny- (długowłosy) KATO De-Bes ( Romeo v.Pallas Athene - Yana De-Bes )
hod. R.Kłapkowski , wł. D.Kursa
PSY - klasa pośrednia
1. dosk CWC CASSIUS CLAY Equus ( Athos v.Haus Arnemann - Anschy Equus) hod. A.Bilińska , wl.A.Bilińska , B.Kosmala
2. dosk GRAF V-Max ( Kevin Murrtal - Yanna v. Lärchenhein ) hod. Z.Boratyn , wł. M.Lasocki & D.Wichłacz
3. bdb ATOS ( Fanto della Loggia dei Mercanti - Goldie v.Aurelius ) hod. P Melchiori ,
wł. S.Ciuchta
4. bdb ARRY Ranczo Moresa (Vito v.Eßweiler Tal - Betty Gibałowa Góra ) hod. i wł. B.Szymczak
PSY - klasa otwarta
1. dosk CWC FREY Linabero ( Kevin Matador - Cama Linabero ) hod. J.Szmaja , wł. M.Zawierucha
2. dosk AZIR z Kojca Coli ( Iko Acer Aureum - Arta z Kojca Ry-Li-Ma-Ja ) hod. K.Kiwak ,wł. Magdalena Bunar
3. dosk CASAR z Okopowej ( Prex v.d.Wannsee - Nana z Więcborskiej Doliny ) hod.B.Borowiak wł. K.Kowalczyk
4. bdb EGO Almar ( Lanzo z Hamandy - Hala Kamireł ) hod. A.Kulig ,wł. R. Mazur
5. bdb CEZAR Szenberg ( Jago v.d. Wolfsburg - Nira v.d. Wannsee ) hod. W.Kowalski , wł.
J. Mihułka
6. bdb CIN-CIN Woj-Bas ( Atan Woj-Bas - Sekta Woj-Bas ) hod. W.Pustelnik , wł.A. Piekarska
7. bdb JAGUS v.Holtkämper See ( Heros v. Holtkämper See - Lamri v.d. Urbecke )
hod.
H. Niedergassel ,wł. Z. Tamulewicz
8. db ARAMIS znad Tążyny ( Maxon v. Arminius - Britta z Więcborskiej Doliny )
hod. M.Kulik , wł. T.Brygier
PSY - klasa użytkowa
1. dosk CACIB Zw.Rasy ATHOS v.Haus Arnemann ( Athos v. Hambachtal - Häsel v. Dreieckskoppel )
hod. E.Arnemann , wł. Z.Boratyn
2. dosk Res.CACIB GAMBO Texa ( Atan Woj-Bas - Nixi Acer Aureum ) hod.i wł. J.Falisz
3. dosk ASLAN Asarko Lordana ( Wallace aus Agrigento - Fibi Asarko Lordana ) hod.
G. Okrasa ,wł. M.Jezierski
4. bdb ZOLTAN Kamireł ( Ennono v. Gödinghofer Weg - Ondra Abakus ) hod. M.Napieracz ,
wł. A.Wierzbicka
PSY - klasa championów
1. dosk QUERO v.d.Urbecke ( Robin v.d.Urbecke - Frutti v.d.Urbecke ) hod.F. Stenner wł. G.Lewandowski
PSY - klasa honorowa
1. dosk IKO Acer Aureum ( Yeck v.Breitfeld - Linda v.Haus der Drei Buben ) hod. M.Ziemecka , wł. W.Ziemecki
2. dosk DRAGON Demon Zalesia ( Lazo z Beroliny - Besta od Mądrej Sowy ) hod. i wł.E.Kubrak
SUKI - klasa szczeniąt
1. wo RINA De-Bes (Kondor v. Klostemoor - Yana De-Bes ) hod. i wł. R. Kłapkowski
2. wo ALICE Yaris ( Bronko Stary Samotar - Carina Robinson Park ) hod. A.Bil, wł. G.Cieślak
3. wo WIKI Matador ( Logar Matador - Nana Matador ) hod. R.Szmyd, wł. M.Bednarski
4. wo MILKA Woj-Bas ( Atan Woj-Bas - Okinawa Woj-Bas ) hod. W.Pustelnik , wł. M.Kubiak
SUKI - klasa młodzieży
1. dosk Zw.Młodz. SOFI Satysfakcja ( Draf Satysfakcja - Daria Satysfakcja ) hod. i wł. Iwona
Rzuchowska- Strzelecka
2. dosk BRANDY Wertikal ( Kevin Matador - Orwelia z Malachitowej Łąki ) hod.i wł. D.Byłeń
3. bdb BONA z Sachary ( Ibo v.Fürstenberg - Una z Beroliny ) hod.i wł. A. Śliczny
4. bdb USSA UR Gramitoda Wolf ( Czico z Kojca Elbikame - Dumka z Zamojskiego Kojca )
hod. i wł. M.Cieślak
SUKI - klasa pośrednia
1. dosk CACIB SIMBA Matador ( Kevin Matador - Ivet Matador ) hod.i wł. R.Szmyd
2. dosk FREJA Szenberg ( Romeo v.Pallas Athene - Nira v.d.Wannsee ) hod.i wł. W.Kowalski
3. dosk DORA Jankrys ( Vax z Beroliny - Aksa z Mrzygłodu ) hod. i wł. J.Różewski
4. bdb BAJKA z Więcborskiej Doliny ( Igor v.d. Hainbuche - Palma z Więcborskiej Doliny )
hod.i wł. L.Bardoński
5. bdb SHAKIRA Gramitoda Wolf ( Flax v.Holtkämper See - Inka Mavic ) hod.i wł. M. Cieślak
6. bdb JADE v.d.Urbecke ( Yello v.St-Michaels-Berg - Nidda v.d.Urbecke ) hod.F. Stenner ,
wł. W.Ziemecki
7. bdb FOXI Linabero ( Kevin Matador - Cama Linabero ) hod.J.Szmaja , wł. Z.Ziemniak
8. bdb TUNDRA Matador ( Kevin Matador - Fuji Matador ) hod. R.Szmyd. wł.M.Szmyd ,
M. Zawierucha
9. dost FERI Anarex ( Dag z Iglastego Lasku - Ilka v.Hollager Land ) hod.i wł. W.Stanek
SUKI - klasa otwarta
1. dosk Res.CACIB ISKRA z Więcborskiej Doliny ( Hagadahls Arex - Palma z Więcborskiej Doliny ) hod.i wł. L.Bardoński
2. dosk AMIRA Woj-Bas ( Atan Woj-Bas - Lajka Woj-Bas ) hod.W.Pustelnik , wł. M.Sumiński
3. dosk ASI Anarex ( Natan z Imielina - Ilka v.Hollager Land ) hod. W.Stanek, wł. M.Gawron
4 .dosk EVITA Woj-Bas ( Atan Woj-Bas - Tekla Woj-Bas ) hod. W.Pustelnik , wł. Z.Sobczak
5. dosk CYNIA Jankrys ( Sonny Brebe am See - Aksa z Mrzygłodu ) hod. J.Różewski ,
wł. R.Mazur
6. dosk JALKA De-Bes ( Athos v.Haus Arnemann - Nicki Alhambra ) hod. R.Kłapkowski,
wł. P.Einfalt
7. dosk FINA vom Lichtetal ( Rickor v.Arlett - Bess v.Lichtetal ) hod. S.Külbel , wł.I.Kajak
8. dosk ABRA Wertikal ( Jago v.d.Wolfsburg - Orwelia z Malachitowej Łąki ) hod.i wł. D.Byłeń
9. dosk ASTRA Kamireł ( Lanzo z Hamandy - Sheri Kamireł ) hod.M.Napieracz ,wł. A.Wierzbicka
10. bdb JASSI z Hodowli pod Lipami ( Wendo Kadiman - Celina Wawelno ) hod.M.Kowalska-Weschke , wł. W.Kosmalski
11. bdb BERLA v. Gödinghofer Weg ( Heros v.Holtkämper See - Medea v. Gödinghofer Weg )
hod. A.Landers , wł. A.Lewandowski , M.Napieracz
12. bdb FLORA Szenberg ( Romeo v.Pallas Athene - Nira v.d.Wannsee ) hod.i wł. W.Kowalski
13. db KORA z Iglastego Lasku ( Wito Preußenblut - Hala znad Strumyka ) hod. K.Boba ,
wł. M.Mamica
14. db MEGI Asarko Lordana ( Emor v.Schimmelberg - Itaka Asarko Lordana ) hod. G.Okrasa , wł. H.Szyszkowiak
SUKI - klasa użytkowa
1. dosk CWC ANSCHY Equus ( Wim v.Noricum - Orkana z Kojca Coli ) hod.i wł. A.Bilińska
2. dosk SAWA Satysfakcja ( Roy v.d.Roten Matter - Prima Satysfakcja ) hod.i wł.I.Rzuchowska - Strzelecka
3. dosk YANA De-Bes ( Athos v.Hambachtal - Rika De-Bes ) hod.i wł. R. Kłapkowski
4. dosk OKINAWA Woj-Bas ( Hinnerk v.Kiemoor - Tekla Woj-Bas ) hod.W.Pustelnik wł.M.Kubiak
5. dosk DIUNA Szenberg ( Karly v.Arminius - Nira v.d.Wannsee ) hod.i wł. W.Kowalski
SUKI - klasa championów
1. dosk CWC LENNA Abakus ( Quai v.d.Sieben Burgen - Anette Abakus ) hod. M.Dziuba ,
wł. B.Jaworska
SUKI - klasa honorowa
1. dosk JAXA z Ziemi Oleśnickiej ( Lerry v.Winnloch - Pa Acer Aureum ) hod. S.Błach ,
wł. M.Granatowska
|
|
|
|