Wyniki wystaw 2002
|
|
|
WYNIKI WYSTAWY
MIĘDZYNARODOWEJ - 01.12.2002
POZNAŃ
PSY
klasa szczeniąt
1. WO Lobo Woj.-Bas (Bandit Zu Den Sieben Burgen / Lajka Woj. - Bas) wł. Katarzyna Kubiak
2. WO Casar z Okopowej ( Prex v.d. Wannsee / Nana z Więcborskiej Doliny) wł. Krzysztof Kowalczyk
3. O Basko Paton Wertikal ( Kevin Matador / Orwelia z Malachitowej Łąki) wł. Maciej Szatański
4. O Kazan z Owczarkarskiej Stanicy ( Kevin Matador / Iga z Beroliny) wł. Gniewek M. Kajda A.
klasa młodzieży
1. Dosk. Etos Ze Stanowego Kojca ( Clif Rykoń / Gama z Toruńskiej Zagrody) wł. M. Stanisławski
2. Dosk. Cincin Woj. - Bas ( Atan Woj. - Bas / Sekta Woj. - Bas) wł. Anna Piekarska
3. Dosk. Frej Linabero ( Kevin Matador / Cama Linabero) wł. Mariusz Zawierucha
4. Dosk Dakar Wilczy Klan ( Vito Eswailer Tall / Isidora vom Frankengold) wł. Mieczysław Kowalczuk
5. Bdb Rasel Asarko Lordana ( Xandor vom Fortunahof / Hagi Asarko Lordana )wł. Mariusz Mikosza
klasa pośrednia
1. Dosk Alan ( Jumbo/ Amika) wł. Dorota Włodara
2. Dosk Gasko Maserau ( Jello v. Michelstadter Rathaus / Alexis Preussenblut) wł. Maury , Wawrzyniak
3. Bdb Jack z Załubińcza ( Dallas Abakus / Birka Akses ) wł. Wojciech Dudczyk
4. Bdb Eddy z Beroliny ( Ursus v. Batu / Hedda v.d. Wienerau) wł. Stanisław Borowiak
klasa otwarta
1. Dosk. Oplan Uzemie Zazrakov CS ( Flick v.d. Holzheimer Linde / B-Leisa Uzemie Zazrakow
CS) wł. Omasta W. , Roszkiewicz T.
2. Dosk. Caro Rychan ( Oro v.d. Hainbuche / Astra Bening) wł. Magdalena Krzywosz
3. Dosk. Kymon Dany Kvet ( Neptun v. Bad Boll / Jany Dany Kvet) wł.Ludwik Gronowski
4. Bdb. Zonk v. Elzmundgsraum ( Esko v.Danischen Hof / Quelle v. Elzmundgsraum wł. Richard Brauch
5. Bdb. Wektor Wan -Hen /FCI/ ( Jago v. Danischen Hof / Jenny Simmersberg) wł. Michał Tabachyński
klasa użytkowa
1. Dosk. CWC,CACIB, Zw. Rasy , Najl. pies w rasie Ch. Pl. Kevin Matador ( Xandor v.
Tronje/ Nikka Kolorado)
wł. Mirosława Szmyd
2. Dosk. Athos v.Haus Arnemann ( Athos von Hambachtal / Hasel v.d.
Dreieckskoppel) wł. Zdzisław Boratyn
3. Dosk. Clif Rykoń ( Ulk v. Arlett / Piggy v. Haus Bork) wł. M. Stanisławski
4. Bdb. Brutus ze Słupieńskich Lasów ( Jackson v. Larchenhain / Doksa z
Borowic) wł. Remigiusz Kruk
5. Bdb. Bachus Eskorta ( Wicko v. Felsonwohr / Banda Ankarta ) wł. Dariusz Józefowicz
klasa championów
1. Dosk. Hiro v. Arlett ( Eros v.d. Luisenstrase/ Xtra v. Arlett) wł.G.M. Cieślak
SUKI
klasa szczeniąt
1. w.o. Brandy Wertikal ( Kevin Matador/ Orwelia z Malachitowej Łąki) wł. Dariusz Byłeń
2. w.o. Shakira Gramitoda Wolf ( Flax v. Holtkamper See / Inka Mavic ) wł. G.M. Cieślak
3. o. Deyzy Wadem Bado ( Ianzo z Hamandy / Cella ze Zablati) wł. Zdzisław Majchrzak
4. o. Elen Saurus ( Esko v. Danischen Hof / Nany Saurus ) wł. K. Dobrzański , M. Muszarski
klasa młodzieży
1. Dosk. Zw. Mł. Gitti Kabi ( Aldo Noltes/ Boa Kabi) wł. Sławomir Stelmach
2. Dosk. Fama z Beroliny ( Esko v. Danischen Hof / Ondra v.d. Danischenke)
wł. Spychalski, Kościńska - Galuba
3. Dosk. Evita Woj.-Bas ( Atan Woj.-Bas/ Tekla Woj.- Bas) wł.Karolina Siemińska
4. Dosk. Saba Toruńska Sfora ( Bar v.d. Ostfriesischen Thingstatte/ Trixi Dlha
Roven) wł. Zbigniew Semik
5. Dosk. Simba Matador ( Kevin Matador/ Ivet Matador) wł. Mirosława Szmyd
klasa pośrednia
1. Dosk. CWC, CACIB, Najl. Suka W Rasie Honey Avax Hof ( Saber Steffen Haus/ Quelle
Avax)
wł. Grzegorz Piotrowiak
2. Dosk. Diuna Szenberg ( Karly v. Arminius / Nira v.d. Wannsse) wł. Wiktor kowalski
3. Dosk. Aska v. Haus Tchorz ( Saber Steffen Haus/ Wenita v. Monchberg) wł. G. Radwan . T. Roszkiewicz
4. Dosk. Iga Z Ostrowskiej Sfory ( Larry v. Zirndorfer Gauner/ Sue Asarko Lordana ) wł. Krystian Jaśtak
5. Dosk. Sandra Ranczo Moresa (Larry v. Zindorfer Gauner/Afi Ranczo Moresa) wł. Zygmunt Czajkowski
klasa otwarta
1. Dosk. CWC Faxi Kas-Kat (Xaro Vitaxis / Daisy Kas-Kat) wł. Janusz Bułka
2. Dosk. Fobia Woj.-Bas ( Atan Woj.- Bas / Sekta Woj.- Bas wł. Henryk Kiełbasa
3. Dosk. Okinawa Woj.-Bas ( Hinnerk v.Kiemoor/ Tekla Woj.-Bas ) wł. M.K. Kubiak
4. Dosk. Ussi z Beroliny (Lord v. Georg Victor Turm/ Ondra v.d. Danischenke) wł. Ireneusz Nijaki
5. bdb Arosa Rychan
klasa użytkowa
1. Dosk. CWC, Res . CACIB Mł. Ch. Pl. Anschy Equus ( Wim vom Noricum/ Orkana z Kojca Coli)
wł. Aneta Bilińska
2. Dosk. Dona Formacja ( Sammo v. Fiemereck/ Fara z Kojca Championów ) wł. Zdzisław Boratyn
3. Dosk. Lenna Abakus ( Quai zu dem Sieben Burgen/ Anette Abakus)wł. Beata Jaworska
4. Dosk. Mery Woj.-Bas (Vando v.Moorbeck/ Sami Woj.-Bas) wł. Angelika Kucharska
5. Dosk. Ina z Beroliny ( Roy v.d. Roten Matter/ Kudie v. Trienzbachtal) wł. A. Kościńska - Galuba
klasa championów
1. Dosk. Liza Linabero (Sero Linabero/ Ita Linabero) wł. Jan Szmaja
2. Dosk. Cama z Zaborowa ( Oro v.d. Hainbuche/Alfa Linabero) Zbigniew Baran
klasa weteranów
1. Dosk. Best of Weteran CH. Pl. Cytra Asketila ( Zbój Acer Aureum / Cela z Polskiej Wsi) wł. Aneta Bilińska
|
|
|
|