WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA 8 2009

BOJAN Pendler

BOJAN Pendler ur.03.11.2006 syn VA VEGAS Haut Mansard i INEZ Prinzessin to pies pełen wyrazu, duży, silny, suchy i związany, bardzo dobry pigment, bardzo dobre proporcje wysokości do długości, bardzo dobre piętno płci, wysoki i długi kłąb, harmonijna linia górna i dolna, bardzo dobra długość i ułożenie zadu, bardzo dobre kątowanie kończyn przednich i tylnych, prawidłowe proporcje klatki piersiowej, prosty front, prawidłowe stawia kończyny a przy tym posiada pełne siły chody z silnym posuwem i swobodnym wykrokiem. Bardzo dobra witalność i chęć do pokazywania się w ringu.

BOJAN Pendler prowadzi linię: VEGAS Haut Mansard – PAKROS dUlmental – BAX Luisenstrasse – ODIN Hirschel – NERO Hirschel – ZAMB Wienerau – ODIN Tannenmeise – QUANDO Arminius i jest następująco zinbredowany:

JANGO Furstenberg 4 - 3,4

BOJAN Pendler na Światowej Wystawie Owczarków Niemieckich w roku 2008 został pokazany w klasie juniorów gdzie zajął bardzo wysokie 4 miejsce – SG4. W pierwszej 10-tce tej klasy było jeszcze 2 synów VEGAS-a. BOJAN Pendler zajął z nich wszystkich najwyższą lokatę. W roku 2009 podczas Światowej Wystawy Owczarków Niemieckich BOJAN Pendler zostaje ustawiony w grupie VA. Jak na debiut w klasie użytkowej start wymarzony. Teraz nie pozostaje mu nic innego jak potwierdzić przynależność do tej grupy poprzez dawanie wartościowego potomstwa. Biorąc pod uwagę jakie suki są do niego doprowadzane zadanie to wydaje się być ułatwione. Pies ten cieszy się dużą popularnością wśród hodowców i ma wielu zwolenników wśród owczarkarskiej publiczności. Swoje wysokie walory wystawowe udowodnił podczas całego sezonu wystawowego pieczętując występy wejściem do elitarnej grupy VA.

Pierwszych potomków BOJAN-a Pendler na wystawie światowej można się spodziewać w roku 2010. Mam nadzieję, że pokaże już wtedy swoją pierwszą grupę hodowlaną. Wierzę, że będzie on godnym następcą swojego ojca VEGAS-a.

BOJAN Pendler posiada wyszkolenie SchH3, Kkl.1, DNAgpr, ED-normal, HD-normal.

Rodowód:

VEGAS Haut Mansard PAKROS dUlmental BAX Luisenstrasse
KARMA Ochsentor
RANGOON Haut Mansard OWEN du Fossé de Norva
JALNA Haut Mansard
INEZ Prinzessin HENRY Dunischenke ESKO Danischen Hof
SIRA Dunischenke
WESPE Streithahn JANGO Furstenberg
CARMEN Isidora

Copyright & design by daltonptojekty2002-