WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA

VA 8 - 2006

VEGAS du Haut Mansard

VEGAS du Haut Mansard ur.16.03.2004 pies francuskiej hodowli syn VA PAKROS d Ulmental i RANGOON du Haut Mansard to pies o bardzo dobrym wyrazie, bardzo dobra pięknie uformowana męska głowa, piękna maska i pigment, bardzo dobrych proporcjach wysokości do długości, wysoki i dobrze zaznaczony kłąb, prosty i mocny grzbiet zakończony bardzo dobrze ułożonym zadem o bardzo dobrej długości, bardzo dobre kątowanie kończyn przednich oraz tylnych z szerokimi udami, bardzo dobre proporcje klatki piersiowej, front absolutnie prosty, prosto stawia kończyny wykazując przy tym pełne siły przestrzenne i dynamiczne chody. 

VEGAS du Haut Mansard prowdzi linię: PAKROS dUlmental - BAX Luisenstrasse - ODIN Hirschel – NERO Hirschel – ZAMB Wienerau - ODIN Tannenmeise i nie jest zinbredowany.  
VEGAS du Haut Mansard na wystawie światowej w 2005 roku zdobył tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Świata – SG1. Swoją wielką klasę potwierdził VEGAS w roku 2006. Nie mogło być inaczej. Pies tej klasy musiał wejść do VA i tak też się stało. Został ustawiony na pozycji VA8. Z roku na roku może być tylko wyżej chyba że przeszkodzi mu w tym francuskie pochodzenie. Jednak jak by nie było VEGAS to druga – obok ZAMP-a Thermods - gwiazda rozpoczynającego się XXI wieku! Kolejny dar losu i niebios dla owczarkarzy. Oby był dobrze przekazującym się ojcem.

VEGAS du Haut Mansard swoich pierwszych potomków na wystawie światowej powinien zaprezentować w roku 2007. Kryje suki z najwyższej półki więc należy się spodziewać że jakość potomstwa również będzie dobra. Jak faktycznie będzie przekonamy się w 2007 roku. Póki co VEGAS był ozdobą grupy hodowlanej swojego ojca PAKROS-a d Ulmental prezentowanej podczas wystawy w roku 2006. 
VEGAS du Haut Mansard posiada: wyszkolenie ScH3, HD-fast normal, ED-normal, DNA. 

Rodowód:

PAKROS dUlmental

BAX Luisenstrasse

ODIN Hirschel

BEAURY Huis Kirura

KARMA Ochsentor

WASKO dUlmental

FELI Ochsentor

RANGOON du Haut Mansard

OWEN du Fosse de Norva

JANGO Furstenberg

LANA du Val D Anzin

JALNA du Haut Mansard

GOLD du Bois de la Brasse

ISEULT du Fosse de Norva

Copyright & design by daltonptojekty2002-