WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA

VA 7 - 2006

ODIN Holtkämper Hof 

ODIN Holtkämper Hof ur.18.11.2003 syn YAK Frankengold i RISKA Holtkämper See to pies pełen wyrazu, bardzo dobry pigment, duży i silny, pełen wyrazu, bardzo dobre proporcje budowy, wysoki kłąb, prosty mocny grzbiet zakończony dobrze ułożonym zadem z dobrą długością, bardzo dobre kątowanie kończyn przednich i tylnych, bardzo dobre proporcje klatki piersiowej z bardzo dobrze rozwiniętym przedpiersiem, bardzo dobra dolna linia, prosty front, wykazuje proste pełne siły chody z bardzo dobrą długością kroku, bardzo dobry temperament. W hodowli stanowi bardzo dobrą alternatywę dla suk z linii URSUS-a Batu.

ODIN Holtkämper Hof prowadzi linię: YAK Frankengold – HOSS Larchenhain – DORIJAN Yohaness Berg – GANDI Heilbronner Schloss – KALLE Noriswand – URAN Wildsteiger Land i jest następująco zinbredowany:

MARK Haus Beck 5-5
JECK Noricum 5-5,5

ODIN Holtkämper Hof na wystawie światowej w roku 2005 w klasie juniorów zdobył zaszczytny tytuł Zwycięzcy Świata Juniorów – SG1. W roku 2006 wszedł do elitarnej grupy VA na pozycji VA7. 

Pierwszych potomków ODIN-a Holtkämper Hof na Wystawie Światowej należy spodziewać się w roku 2007. Z racji na to jakie suki już pokrył i kryje ten pies myślę należy pokładać w nim nadzieję iż pokaże dobrą grupę potomstwa.

ODIN Holtkämper Hof posiada: wyszkolenie ScH3, HD-fast normal, ED-normal, DNAgpr 

Rodowód:

YAK Frankengold

HOSS Larchenhain

DORIJAN Yohaness Berg

TINA Arminius

LEA Holtkamper See

MAX Loggia Mercanti

PERLE Salgitter Milieu

RISKA Holtkamper See

WALACCE Agrigento

SCOTT Deodatus

GUSTA Agrigento

WARI Holtkamper See

HASSAN Schwalmbergtal

GINA Kristallsee

Copyright & design by daltonptojekty2002-