WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA

VA 11 - 2003

VA 5 - 2004

QUIRIN Hochmoor

QUIRIN Hochmoor ur.29.04.2001 syn WALLACE Agrigento I ASTA neuen Hauffstrasse to pies średnio duży, pełen siły i wyrazu, z piękną, męską wyrazistą głową, dobry kłąb, bardzo piękna linia grzbietu zakończona dobrym zadem, kątowanie zarówno kończyn przednich jak i tylnych bardzo dobre, w ruchu wykazuje pełne dynamiki, przestrzenne chody z bardzo dobrym wykrokiem i posuwem. 

QUIRIN Hochmoor prowadzi linię: WALLACE Agrigento - SCOTT Deodatus - GUSTL Wildsteiger Land - JECK Noricum - ODIN Tannenmeise i nie jest zinbredowany.

QUIRIN Hochmoor na wystawie światowej 2002 w klasie młodzieży zdobył SG 2 - tytuł Vice Zwycięzcy Świata a w roku 2003 wszedł do elitarnej grupy psów VA - VA11. W roku 2004 utrzymał swoją pozycję w grupie VA jako VA5.

Pierwszych potomków QUIRIN-a na Wystawie Światowej należało się spodziewać się w roku 2004 i tak też było. Byli to potomkowie z pierwszych kryć tego psa. Pierwszą większą grupę hodowlaną swoich synów i córek powinien QUIRIN pokazać już za rok podczas BSHZ 2005. W tym roku najlepsze miejsca z potomków QUIRIN-a zdobyły:

SG 34 Eve Wingerts-Graben (Quirin Hochmoor - Esprit Pallas Athene)
SG 35 Mabel Loosbroekerhaus (Quirin Hochmoor - Anouk Loosbroekerhaus)

QUIRIN Hochmoor posiada: wyszkolenie ScH3, HD-normal, DNA.

Rodowód:

WALLACE Agrigento

SCOTT Deodatus

GUSTL Wildsteiger Land

KENTI Farbenspiel

GUSTA Agrigento

KIMON Alhedys Hoeve

YOLLI Kreuzbaum

ASTA neuen Hauffstrasse

MAX neuen Hauffstrasse

WATZ Schornfelsen

OTTI Reundorfer See

PALME Burg Bismarck

NATZ Carlotta

HEXE Burg Bismarck

Copyright & design by daltonptojekty2002-