WSZYSTKO O OWCZARKACH NIEMIECKICH 

 

VA

VA 9 - 2002
VA 2 - 2003

LARUS Batu

LARUS Batu ur. syn VA YASKO Farbenspiel i JITTA Batu to pies duży, silny i zwarty, w rzadko widzianej harmonii łączy on w sobie siłę i przebieg linii, wyraz, pigmentację i rysunek, związanie i prezentację na najwyższym poziomie, absolutnie o wymiarach wzorcowych, wyważony w proporcjach klatki piersiowej, z całkowicie prawidłowym froncie, wysoki kłąb, wspaniale ułożony zad, szczególnie długa i skośnie ułożona łopatka, długie ramię, bardzo dobre kątowanie przodu i tyłu, wspaniałe przestrzenne i pełne dynamiki chody.

LARUS Batu prowdzi linię: YASKO Farbenspiel - URSUS Batu - HOBBY Gletschertopf - JECK Noricum - ODIN Tannenmeise i jest następująco zinbredowany:
JECK Noricum 4-4
ZAMB Wienerau 4-4
CELLO Romerau 4,5,5-5
ODIN Tannenmeise 5,5,5-5,5
ZILLI Batu 5-5
Q-Arminius 5-5,5

LARUS Batu na wytawie światowej w 2001 roku zdobył w klasie młodzieży tytuł Zwycięzcy Świata - SG1, w 2002 roku wszedł do grupy VA jako VA9 a w roku 2003 zdybył VA2 tytuł V-ce Zwycięzcy Świata.

LARUS Batu na Światowej Wystawie Owczarków Niemieckich w 2003 roku pomimo zgłosznie do konkurencji "Reproduktor i jego potomstwo" nie zdołał pokazać swojej grupy hodowlanej. Kolejna wystawa w roku 2004.

LARUS Batu posiada: wyszkolenie ScH3, HD-fast normal, DNA.

Rodowód:

Yasko Farbenspiel

Ursus Batu

Hobby Gletschertopf

Verena Batu

Connie Farbenspiel

Eros Luisenstrasse

Daggi Farbenspiel

Jitta Batu

Rocko Quevedo

Ero Batu

Palme Steinhagerquelle

Danni Wildsteiger

Lux Valdovin

Xieni Wildsteiger Land

Copyright & design by daltonptojekty2002-